Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor prezentacji: Maciej Pilecki, kl. Vd Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie Autor prezentacji: Maciej Pilecki, kl. Vd Szkoła Podstawowa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor prezentacji: Maciej Pilecki, kl. Vd Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie Autor prezentacji: Maciej Pilecki, kl. Vd Szkoła Podstawowa."— Zapis prezentacji:

1 Autor prezentacji: Maciej Pilecki, kl. Vd Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie Autor prezentacji: Maciej Pilecki, kl. Vd Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie

2 W mojej szkole nauczyciele, rodzice i uczniowie dbają o dobry klimat. W mojej szkole nauczyciele, rodzice i uczniowie dbają o dobry klimat. Wszystkim nam zależy żeby czuć się bezpiecznie.

3 Staramy się na siebie nie krzyczeć i rozumieć innych. W mojej szkole szanuje się wszystkich uczniów

4 Jego zasady obowiązują wszystkich uczestników życia szkoły: uczniów, nauczycieli i innych pracowników. W mojej szkole działa system przeciwdziałanie przemocy.

5 Gdy dzieje się coś złego …. … to moja szkoła tego nie ukrywa.

6 Gdy dzieje się coś złego prosimy o pomoc wychowawcę. Wychowawca pomoże rozwiązać problemy i wskaże kto jeszcze może pomóc. Wychowawca pomoże rozwiązać problemy i wskaże kto jeszcze może pomóc.

7 W mojej szkole uczę się co robić ….... gdy mam problemy albo jestem rozzłoszczony.

8 W mojej szkole rodzice i nauczyciele działają wspólnie. Szczególnie wtedy, gdy dzieje się coś złego.

9 Wiem do kogo mogę się zwrócić o pomoc ….. … gdy spotyka mnie krzywda lub widzę krzywdę innych.

10 W mojej szkole nagradza się dobre zachowania.

11 Jacy jesteśmy w tejże chwili, Gdy mamy po te naście lat? I czy będziemy potrafili Naprawić kiedyś stary świat? Jacy jesteśmy w tejże chwili, Gdy mamy po te naście lat? I czy będziemy potrafili Naprawić kiedyś stary świat? Musimy znaleźć dużo siły By nieco zmienić ten nasz świat Żeby był trochę bardziej miły Bo teraz ma zbyt dużo wad Musimy znaleźć dużo siły By nieco zmienić ten nasz świat Żeby był trochę bardziej miły Bo teraz ma zbyt dużo wad

12 Więc żeby tak się nie zdarzyło Otwórz swe oczy, serce też, By innym z tobą dobrze było, Pomagaj ludziom, ile chcesz! Więc żeby tak się nie zdarzyło Otwórz swe oczy, serce też, By innym z tobą dobrze było, Pomagaj ludziom, ile chcesz! Ale być może tak się stanie Że kiedy przyjdzie na nas czas, Źle zrozumiemy to wyzwanie I świat przerobi także nas! Ale być może tak się stanie Że kiedy przyjdzie na nas czas, Źle zrozumiemy to wyzwanie I świat przerobi także nas!

13 Materiały zaczerpnięto ze strony


Pobierz ppt "Autor prezentacji: Maciej Pilecki, kl. Vd Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie Autor prezentacji: Maciej Pilecki, kl. Vd Szkoła Podstawowa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google