Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezpieczeństwo w sieci. Zasady Zasady 1.Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz. 1.Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezpieczeństwo w sieci. Zasady Zasady 1.Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz. 1.Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim."— Zapis prezentacji:

1 Bezpieczeństwo w sieci

2 Zasady Zasady 1.Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz. 1.Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz.

3 Zasada 2 Zasada 2 Nie przeglądaj stron oznaczających ostrzeżeniami o nieodpowiedniej treści. Nie przeglądaj stron oznaczających ostrzeżeniami o nieodpowiedniej treści.

4 Zasada 3 Zasada 3 Nie podawaj danych osobowych na podejrzanych stronach. Nie podawaj danych osobowych na podejrzanych stronach.

5 Zasada 4 Zasada 4 Nie klikaj w podejrzane linki. Nie klikaj w podejrzane linki.

6 Zasada 5 Zasada 5 Pamiętaj swoje hasła i nieudostępniaj osobom trzecim. Pamiętaj swoje hasła i nieudostępniaj osobom trzecim.

7 Zasada 6 Zasada 6 Nie ignoruj zapory sieciowej. Nie ignoruj zapory sieciowej.

8 Zasada 7 Zasada 7 Przestrzegaj ostrzeżeń programów antywirusowych. Przestrzegaj ostrzeżeń programów antywirusowych.

9 Zasada 8 Zasada 8 Pobieraj tylko legalne pliki. Pobieraj tylko legalne pliki.

10 Zasada 9 Zasada 9 Nie udostępniaj dokumentów nie należących do ciebie. Nie udostępniaj dokumentów nie należących do ciebie.

11 Zasada 10 Zasada 10 Pamiętaj o przestrzeganiu zasad dobrego wychowania kiedy surfujesz po Internecie. Pamiętaj o przestrzeganiu zasad dobrego wychowania kiedy surfujesz po Internecie.

12 Koniec Koniec Przygotowały: Klaudia Malinowska Przygotowały: Klaudia Malinowska i Weronika Domiter i Weronika Domiter


Pobierz ppt "Bezpieczeństwo w sieci. Zasady Zasady 1.Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz. 1.Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google