Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opracował: Bartek Piątek kl. VI A. DBI jest pomysłem Komisji Europejskiej, mającym na celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Głównie chodzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opracował: Bartek Piątek kl. VI A. DBI jest pomysłem Komisji Europejskiej, mającym na celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Głównie chodzi."— Zapis prezentacji:

1 Opracował: Bartek Piątek kl. VI A

2 DBI jest pomysłem Komisji Europejskiej, mającym na celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Głównie chodzi tu o to, by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczne sytuacje w trakcie korzystania z Internetu

3 Na pewno nie powinniśmy rozmawiać z taką osobą, a jeśli przez przypadek zaczniemy rozmowę to wyłączmy komunikator. Skutki takich rozmów są czasami bardzo przykre. Ludzie namawiają dzieci by się z nimi spotkać, a później może dojść to strasznej tragedii.

4 Najlepiej zignorować taką osobę i nie kontynuować rozmowy. Skutki przesyłania zdjęcia są tragiczne. Twoje zdjęcie może być wykorzystane w sposób obraźliwy dla Ciebie lub ośmieszający Cię.

5 Nie podawać adresu zamieszkania Nie podawać numeru telefonu Nie wysyłać zdjęć Nie spotykać się z osobą poznaną w Internecie Jeżeli coś nas niepokoi, należy powiedzieć o tym rodzicom lub opiekunom

6

7

8

9 Pamiętaj, żeby używać programów antywirusowych i nie rozmawiać z nikim nieznajomym. Powodzenia w sieci


Pobierz ppt "Opracował: Bartek Piątek kl. VI A. DBI jest pomysłem Komisji Europejskiej, mającym na celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Głównie chodzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google