Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na czym polega projekt Młodzi Przedsiębiorczy? Jego celem jest wyposażenie młodych osób w wiedzę i umiejętności niezbędne do założenia i prowadzenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na czym polega projekt Młodzi Przedsiębiorczy? Jego celem jest wyposażenie młodych osób w wiedzę i umiejętności niezbędne do założenia i prowadzenia."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Na czym polega projekt Młodzi Przedsiębiorczy? Jego celem jest wyposażenie młodych osób w wiedzę i umiejętności niezbędne do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz wprowadzenie młodzieży w dorosłe życie.

4 W projekcie musieliśmy zmierzyć się z następującymi zagadnieniami: Budżet domowy Budżet przedsięwzięcia Korzystanie z usług bankowych Lokata czy akcje? Zakupy na raty i na kredyt

5 Pracowaliśmy ciężko…

6 A gdy nam się nie chciało…

7 W czasie projektu nauczyliśmy się: Jak mądrze korzystać z ofert banków Jak i gdzie rozsądnie inwestować pieniądze Jak planować budżet domowy Jak organizować ciekawe kilkudniowe wycieczki Jak dobrze wybrać bank, w którym chcemy ulokować swoje oszczędności/wziąć kredyt I wiele innych…

8 Dzięki projektowi Młodzi Przedsiębiorczy jesteśmy bogaci w nowe doświadczenia. Zdaliśmy sobie sprawę, że decyzje dotyczące przyszłości należy zawsze dokładnie przemyśleć, gdyż wiążą się one z dużą odpowiedzialnością. Nauczyliśmy się również jak możemy pozytywnie wpływać na naszą przyszłość. Wspólne zmagania bardzo nas zintegrowały i staliśmy się sobie bliżsi.

9 Koniec Prezentacje wykonała grupa GK-Team z Gimnazjum w Górze Kalwarii


Pobierz ppt "Na czym polega projekt Młodzi Przedsiębiorczy? Jego celem jest wyposażenie młodych osób w wiedzę i umiejętności niezbędne do założenia i prowadzenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google