Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Etapy naszego życia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Etapy naszego życia."— Zapis prezentacji:

1 Etapy naszego życia

2 Rysunek 1. Kiedy jesteśmy mali rodzice dbają o nas, planują naszą przyszłość, pomagają nam stawiać pierwsze kroki i wymawiać nasze pierwsze słowa.

3 Rysunek 2. Nasze pierwsze wielkie przeżycie
Rysunek 2. Nasze pierwsze wielkie przeżycie... idziemy do przedszkola, zaczynamy budować naszą przyszłość, poznajemy namiastkę samodzielności, nasze pierwsze przyjaźnie i miłości.

4 Rysunek 3. Idziemy do szkoły, zaczynamy się uczyć nowych rzeczy: ile to 2+5, jak napisać słowo „rzeka”, dostajemy nasze pierwsze oceny i od teraz wpływamy na naszą przyszłość...

5 Rysunek 4. Gimnazjum- tu już nie ma żartów nowe przedmioty, takie jak chemia czy fizyka, kolejne znajomości, przyjaźnie, 1 i 5. Na koniec 3. klasy piszemy test sprawdzający naszą wiedzę i umiejętności posługiwania się wiedzą – wynik wpływa na to, do jakiej szkoły średniej się dostaniemy.

6 Rysunek 5. Liceum, technikum i zawodówka to kolejny etap w naszym życiu. Coraz bliżej studia lub praca, osiemnastka i stajemy się już pełnoletni. Rodzice mają już mniejszy wpływ na nasze życie i od tej pory stajemy się samodzielni.

7 Rysunek 6. Studia- niektórzy idą na nie, a niektórzy nie
Rysunek 6. Studia- niektórzy idą na nie, a niektórzy nie. Powinniśmy dbać o naszą przyszłość i o to, gdzie będziemy pracować.

8 Rysunek 7. Praca- tu już jesteśmy samodzielni, zaczynamy zarabiać i uczyć się zarządzać naszymi pieniędzmi. Teraz już musimy sami dbać o nas i naszą rodzinę.


Pobierz ppt "Etapy naszego życia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google