Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dlaczego warto studiować na Akademii Morskiej w Gdyni?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dlaczego warto studiować na Akademii Morskiej w Gdyni?"— Zapis prezentacji:

1 Dlaczego warto studiować na Akademii Morskiej w Gdyni?

2 Bo zdobyta u nas wiedza pomaga naszym absolwentom znaleźć dobrą pracę.
A oprócz tego:

3 Akademia Morska w Gdyni stwarza możliwości niezbędne do prawidłowego studiowania i oferuje swoim studentom dobre warunki socjalno-bytowe i kulturalno-rekreacyjne.

4 Studenci spełniający odpowiednie wymagania mogą liczyć na stypendia socjalne, natomiast studenci, którzy uzyskują wyróżniające oceny, mogą otrzymać stypendia za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe.

5 Do dyspozycji studentów spoza Trójmiasta oddano około 650 miejsc w Domach Studenckich usytuowanych bardzo blisko siedziby uczelni.

6 Czytelnicze potrzeby społeczności akademickiej zaspokaja biblioteka, posiadająca ponad 100 tysięcy woluminów. Biblioteka jest skomputeryzowana, dysponuje czynną do wieczora czytelnią, czytelnią czasopism i – co ważne – czytelnią internetową.

7 Do dyspozycji studentów oddana jest nowocześnie wyposażona i dostosowana do studenckiego portfela stołówka prowadzona przez renomowany Hotel Faltom z Rumi.

8 Studenci mogą również korzystać z działającego na terenie Akademii Biura Karier Studenckich, którego celem jest wszechstronna pomoc studentom i absolwentom w znalezieniu praktyki oraz pierwszej pracy.

9 Na terenie Akademii działa także Parlament Studentów i Zrzeszenie Studentów Polskich, a przedstawiciele tych gremiów biorą udział w pracach rad wydziałów i Senatu Akademii Morskiej – najwyższej władzy uczelni.

10 Studenci mogą rozwijać swoją sprawność intelektualną w 15 kołach naukowych, m.in. w Kole Naukowym Grupa Młodych Menedżerów, Naukowym Kole Finansów „Hossa” czy Naukowym Kole Transportu i Logistyki TRANSLOG.

11 Znakomitą formą odreagowania stresów i świetną okazją do zawarcia nowych przyjaźni są również spotkania Chóru Akademii Morskiej.

12 Studenci mogą korzystać także ze szkolnych obiektów sportowych: basenu, sali gimnastycznej, siłowni i boiska oraz uczestniczyć w zajęciach jednej z sekcji sportowych prowadzonych przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

13 Bądź na fali!!! Przy Akademii Morskiej działa Jacht Klub do dyspozycji wszystkich studentów AM.  

14 Czas między zajęciami i po ich zakończeniu studenci mogą spędzić w studenckich klubach „Bukszpryt” oraz „Bulaj”.

15 Zlokalizowane w centrum Gdyni Planetarium Akademii Morskiej służy zarówno studentom jak i mieszkańcom Gdyni oraz turystom, gdyż wyposażenie umożliwia organizowane popularnych seansów dla miłośników astronomii w każdym wieku, a także prowadzenie lekcji astronomii dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

16 Akademia Morska w Gdyni jest również armatorem dwóch jednostek szkoleniowych - sławnego w świecie z urody i sukcesów sportowych żaglowca „Dar Młodzieży” oraz nowoczesnego statku szkoleniowo-badawczego „Horyzont II” - które, poza podstawową funkcją dydaktyczną, wypełniają równie istotną funkcję godnego ambasadora Akademii i Polski na świecie.

17 Akademia Morska w Gdyni
dokłada wszelkich starań, aby czas spędzony w murach uczelni każdy student mógł uznać za twórczy i pożyteczny.

18 Zapraszamy na studia do Gdyni!!!

19


Pobierz ppt "Dlaczego warto studiować na Akademii Morskiej w Gdyni?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google