Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. o mnie 2. Moja oferta – koła zainteresowań

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. o mnie 2. Moja oferta – koła zainteresowań"— Zapis prezentacji:

1 1. o mnie 2. Moja oferta – koła zainteresowań
mgr Andrzej Koba nauczyciel kulturoznawca 1. o mnie 2. Moja oferta – koła zainteresowań

2 o mnie Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi, gdzie studiowałem na kierunku kulturoznawstwo. W toku studiów obrałem specjalność: filmoznawstwo. Ukończyłem wiele kursów z zastosowania technik informacyjnych, tworzenia stron WWW itp..

3 Jestem człowiekiem otwartym na świat.
o mnie Jestem człowiekiem otwartym na świat. Pilnie śledzę najnowsze trendy w kulturze i osiągnięcia nauki . Jestem osobą aktywną, elastyczną, lubiącą nowe wyzwania.. Potrafię bardzo szybko zdobywać nowe umiejętności . Chętnie dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, zwłaszcza dziećmi i młodzieżą.

4 Interesuję się filozofią i kosmologią, literaturą i sztuką.
o mnie Interesuję się filozofią i kosmologią, literaturą i sztuką. Staram się promować wśród dzieci i młodzieży bieżące wydarzenia kulturalne w Łodzi, a także samemu w nich uczestniczyć. W pracy i życiu zawsze korzystam z najnowszych technologii informacyjnych i narzędzi informatycznych.

5 o mnie Realizuję projekty zespołowe i indywidualne, które sprawiają mi dużo satysfakcji. Pod moim kierunkiem uczniowie osiągnęli wiele sukcesów w konkursach na najlepsze prace dyplomowe i modelowo-konstrukcyjne szkół elektrycznych i elektronicznych w Łodzi, również w konkursach BHP. Wspólnie z uczniami i Instytutem Aparatów Elektrycznych Politechniki Łódzkiej nakręciliśmy film na temat badań i nowoczesnych zastosowań łuku elektrycznego.

6 o mnie Jestem doświadczonym nauczycielem oraz propagatorem kultury i technologii informacyjnych. W pracy z młodzieżą zawsze kieruje się zasadą dostrzegania w każdym dziecku jego ukrytych zdolności oraz rozwijaniu zainteresowań i wzmacnianiu wiary dziecka we własne siły. Zawsze wysłuchuję problemów młodych ludzi i staram się kierować przede wszystkim sercem i rozumem.

7 o mnie Zawsze staram się emanować optymizmem i dobrym humorem.
Jestem człowiekiem o dużej empatii i wyrozumiałości. Za rzetelne wykonywanie obowiązków otrzymałem wielokrotnie nagrodę dyrektora szkoły. Doświadczenie, które posiadam to efekt wieloletniej, wytężonej i pełnej motywacji pracy. Pierwszy slajd

8 Moja oferta – koła zainteresowań
Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów zainteresowanych zastosowaniami technologii informacyjnych, astronomią , kosmologią, astronautyką i kulturą do udziału w kołach zainteresowań, które odbywają się w Łódzkim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym ul. Pomorska 16 ( za IV LO)

9 Moja oferta – koła zainteresowań
Wszystkie zajęcia są całkowicie bezpłatne !!!

10 Moja oferta – koła zainteresowań
Prowadzone koła zainteresowań mają na celu: rozwój naturalnych zainteresowań technologiami informacyjnymi oraz astronomią, kosmologią i astronautyką, nabycie lub poszerzenie umiejętności stosowania technologii informacyjnych, w tym internetowych, prowadzenie obserwacji astronomicznych przez internet oraz komputerowe symulacje obserwacji astronomicznych, Zapoznanie z dostępnym oprogramowaniem z zakresu astronomii.

11 Moja oferta – koła zainteresowań
Prowadzone koła zainteresowań mają na celu: przygotowanie do udziału w konkursach astronomicznych, popularyzację odkryć i wynalazków naukowych poprzez literaturę i filmy fantastyczno-naukowe, popularyzację astronomii, historii astronomii i astronautyki i sztuki, odkrycie związków nauki i sztuki, Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych i są dostosowane do zainteresowań i umiejętności uczestników.

12 Moja oferta – koła zainteresowań
Koła zainteresowań informatyczne: dla uczniów szkół podstawowych – czwartek, piątek , sobota – 13.40, dla uczniów gimnazjum– czwartek, piątek , Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych – czwartek – 20.15 Pierwszy slajd

13 Moja oferta – koła zainteresowań
Koła zainteresowań informatyczno-kulturoznawcze: Koło miłośników fantastyki naukowej –piątek , Co możemy dostrzec na niebie – ciekawe historie gwiazdozbiorów i o gwiazdozbiorach i nie tylko - środa – 17.30, Zwierciadło „gwiezdnej” sztuki – odbicie poglądów astronomicznych i kosmologicznych w sztuce na przestrzeni wieków – sobota Pierwszy slajd

14 Warto wiedzieć, żeby zrozumieć !
Poznaj wszechświat Warto wiedzieć, żeby zrozumieć !


Pobierz ppt "1. o mnie 2. Moja oferta – koła zainteresowań"

Podobne prezentacje


Reklamy Google