Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Do spisu treści Szkoła zapewnia optymalne warunki do nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania własnej osobowości i sprawności fizycznej. Pracownie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Do spisu treści Szkoła zapewnia optymalne warunki do nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania własnej osobowości i sprawności fizycznej. Pracownie."— Zapis prezentacji:

1

2 Do spisu treści

3

4

5 Szkoła zapewnia optymalne warunki do nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania własnej osobowości i sprawności fizycznej. Pracownie przedmiotowe wyposażone są w sprzęt multimedialny taki jak rzutniki i sprzęt grający oraz niezbędne pomoce naukowe.

6 Nasza szkoła wyposażona jest w kompleks boisk, siłownię oraz nowoczesną halę sportową. Od tego semestru nasi uczniowie będą także mieli możliwość korzystania z nowo wybudowanej pływalni podczas lekcji wychowania fizycznego. Nasza szkoła wyposażona jest w kompleks boisk, siłownię oraz nowoczesną halę sportową. Od tego semestru nasi uczniowie będą także mieli możliwość korzystania z nowo wybudowanej pływalni podczas lekcji wychowania fizycznego. Warto dodać że nasza szkoła jest jedną z najlepszych szkół w powiecie pod względem sportu. Warto dodać że nasza szkoła jest jedną z najlepszych szkół w powiecie pod względem sportu.

7 W naszym gimnazjum organizowane s ą ró ż nego rodzaju zabawy. Mi ę dzy innymi dyskoteki, mikołajki czy walentynki.

8 Nasza szkoła organizuje wycieczki krajowe i zagraniczne, wymiany z innymi szkołami, rajdy, lekcje w terenie, wyjazdy do kina, muzeum itp. W ostatnich latach nasi uczniowie zwiedzili między innymi Pragę, Wilno, Kolonię, Wiedeń, a także Warszawę.

9 Nasza szkoła angażuje się w pomoc potrzebującym. Co roku organizowana jest zbiórka darów dla dzieci z domu dziecka, a także zbiórka karmy dla psów ze schroniskaNasza szkoła angażuje się w pomoc potrzebującym. Co roku organizowana jest zbiórka darów dla dzieci z domu dziecka, a także zbiórka karmy dla psów ze schroniska. Pomagamy także chronić środowisko poprzez uczestnictwo w zbiórce baterii.Pomagamy także chronić środowisko poprzez uczestnictwo w zbiórce baterii.

10 Aktualnie do naszego gimnazjum uczęszczają uczniowie z Krapkowic i wielu okolicznych miejscowości. Szkoła zapewnia im dowozy nowoczesnymi autobusami. Aktualnie do naszego gimnazjum uczęszczają uczniowie z Krapkowic i wielu okolicznych miejscowości. Szkoła zapewnia im dowozy nowoczesnymi autobusami.

11 Szkoła wyposażona jest w windę co ułatwia poruszanie się niepełnosprawnym uczniom. Wszyscy staramy się im jak najbardziej pomagać. Szkoła wyposażona jest w windę co ułatwia poruszanie się niepełnosprawnym uczniom. Wszyscy staramy się im jak najbardziej pomagać.

12 Nasza szkoła zaopatrzona jest w nowoczesny system monitoringu, który gwarantuje naszym uczniom bezpieczeństwo.

13 W szkole posiadamy nowoczesne pracownie internetowe dzięki, którym uczniowie mogą nauczyć się poprawnie korzystać z internetu. W bibliotece znajdują się stanowiska komputerowe. Wszystkie posiadają dostęp do internetu.

14 W naszym gimnazjum znajdują się tablice informujące o tym jak postępować w życiu. Dotyczą one między innymi spożywania alkoholu, a także stosowania różnych używek, które są dla nas niebezpieczne. Pomagamy także zapobiegać wadom postawy organizując po lekcjach gimnastykę korekcyjną.

15 Ściany naszej szkoły ozdobione są zdjęciami naszych absolwentów. Jeżeli wybierzesz nasze gimnazjum też kiedyś tam będziesz.

16 W naszej szkole uczą wysoko wykwalifikowani nauczyciele, którzy pomogą Ci stać się najlepszym. Dowodem na to są bardzo wysokie wyniki naszych uczniów w egzaminach.

17 W szkole znajduje się również : Biblioteka stanowiska komputerowe z dostępem do internetu gabinet pedagoga gabinet pielęgniarki stołówka W naszej szkole jest także możliwość zamówienia mleka.

18

19 Kewin Böhm (lat 14) Aleksander Kaltbach (lat 14) Arnold Drost (lat 14) Nazwa szkoły : Publiczne Gimnazjum nr.2 w Krapkowicach Opiekun: Ewa Ryszytyło


Pobierz ppt "Do spisu treści Szkoła zapewnia optymalne warunki do nauki, rozwoju zainteresowań, kształtowania własnej osobowości i sprawności fizycznej. Pracownie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google