Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt. Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Czym się zajmujemy? zdobywamy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt. Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Czym się zajmujemy? zdobywamy."— Zapis prezentacji:

1 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt

2 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Czym się zajmujemy? zdobywamy wiedzę z zakresu przygotowania wniosków do projektów unijnych, dotacji i grantów, zdobywamy wiedzę z zakresu przygotowania wniosków do projektów unijnych, dotacji i grantów, zdobywamy praktyczne umiejętności i wiedzę z zakresu zarządzania projektami, zdobywamy praktyczne umiejętności i wiedzę z zakresu zarządzania projektami, kształtujemy umiejętności nawiązywania współpracy z różnymi stowarzyszeniami, instytucjami i przedsiębiorcami, kształtujemy umiejętności nawiązywania współpracy z różnymi stowarzyszeniami, instytucjami i przedsiębiorcami, rozpowszechniamy informacje wśród studentów o możliwościach zaplanowania ścieżki własnego rozwoju z wykorzystaniem możliwości pozyskiwania środków finansowych z funduszy unijnych, rozpowszechniamy informacje wśród studentów o możliwościach zaplanowania ścieżki własnego rozwoju z wykorzystaniem możliwości pozyskiwania środków finansowych z funduszy unijnych, propagujemy Dobre Praktyki. propagujemy Dobre Praktyki.

3 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Jak działamy? organizujemy obozy naukowe i spotkania ze specjalistami (comiesięczne spotkania z ekspertem) organizujemy obozy naukowe i spotkania ze specjalistami (comiesięczne spotkania z ekspertem) bierzemy czynny udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach krajowych i zagranicznych, bierzemy czynny udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach krajowych i zagranicznych, kształtujemy swoje umiejętności, dzielimy się nabytym doświadczeniem, kształtujemy swoje umiejętności, dzielimy się nabytym doświadczeniem, włączamy się w realizację projektów Unijnych i innych (pomoc w przygotowywaniu wniosków do projektów składanych przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy), włączamy się w realizację projektów Unijnych i innych (pomoc w przygotowywaniu wniosków do projektów składanych przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy), współpracujemy w działaniach promocyjno-informacyjnych w trakcie trwania oraz po zakończeniu projektów, współpracujemy w działaniach promocyjno-informacyjnych w trakcie trwania oraz po zakończeniu projektów, współpracujemy z Regionalnym Centrum Innowacyjności, współpracujemy z Regionalnym Centrum Innowacyjności, podejmujemy współpracę z różnymi instytucjami i przedsiębiorcami z innymi organizacjami studenckimi, w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć. podejmujemy współpracę z różnymi instytucjami i przedsiębiorcami z innymi organizacjami studenckimi, w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć.

4 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Wspólna Wigilia 2008 z Akademią Postępu

5 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Spotkania integracyjne

6 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Opiekunem Koła jest Pani Prodziekan ds. Dydaktycznych i Studenckich Wydziału Zarządzania dr inż. Małgorzata Zajdel

7 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło NaukoweEuroProjekt działa przy Katedrze Informatyki w Zarządzaniu Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

8 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Chcesz wiedzieć: - jak pisać projekty unijne? - jak pozyskać pieniądze? - na co możesz je wydać? - co dzięki nim osiągniesz? ………………………………………………………………

9 Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Zapraszamy do Nas!


Pobierz ppt "Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt. Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Czym się zajmujemy? zdobywamy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google