Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazwa Priorytetu: IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Numer i Nazwa Działania: 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazwa Priorytetu: IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Numer i Nazwa Działania: 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego."— Zapis prezentacji:

1 Nazwa Priorytetu: IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Numer i Nazwa Działania: 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Numer Konkursu: 2/POKL/9.2/2008 Tytuł Projektu: Uwierz w siebie -naucz się budować nowocześnie

2 Okres Realizacji Projektu: 01.08.2008 - 31.05.2009 Projektodawca: Firma Handlowo-Usługowa Apteka "Panaceum" Maria Jolanta Wyborska, OMEGA - Firma Szkoleniowa Maria Jolanta Wyborska w partnerstwie z Zespołem Szkół Budowlanych we Włocławku Koszty projektu : 214 983,60 zł wkład własny 27 438,00 zł dofinansowanie 187 545,60 zł

3 Celem ogólnym projektu jest wzrost zatrudnialności i mobilności zawodowej absolwentów ZSB we Włocławku. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez realizację następujących celów szczegółowych:

4 1.Stworzenie programu rozwoju szkoły poszerzającego ofertę edukacyjną o nowe technologie, efektywną naukę języków obcych oraz doradztwo edukacyjno- zawodowe.

5 2. Wyrównanie poziomu wykształcenia uczniów ZSB we Włocławku pochodzących z miasta i ze wsi.

6 3.Wyposażenie uczniów ZSB w umiejętności: przyswajania wiedzy, interpersonalne, komunikacyjne i społeczne (techniki uczenia się, budowanie poczucia własnej wartości, porozumiewanie się z innymi, autoprezentacja, profilaktyka marginalizacji społecznej) oraz w kompetencje kluczowe z punktu widzenia wykonywania ich zawodu w warunkach budowania gospodarki opartej na wiedzy (cykl zajęć językowych i informatycznych z zakresu Auto Cad).

7 4.Przygotowanie uczniów do funkcjonowania na rynku pracy i poszukiwania zatrudnienia w swoim zawodzie oraz zmotywowanie do podwyższania kwalifikacji (doradztwo edukac.-zawod., nawiązanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi pracodawcami)

8 80 uczniów kl. I ( 5 grup po 16 osób) – zajęcia interpersonalno- motywujące 45 uczniów kl. II i III szkoły zawodowej ( 3 grupy po 15 osób) – zajęcia językowe i interpersonalne 45 uczniów kl. III i IV technikum (3 grupy po 15 osób) – zajęcia z projektowania w AUTOCADzie i doradztwa zawodowego Liczba uczestników biorących udział w projekcie : 170


Pobierz ppt "Nazwa Priorytetu: IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Numer i Nazwa Działania: 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google