Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) na którym powstają prace licencjackie i magisterskie... TEO-NORÓW prowadzone przez ks. Radosława Chałupniaka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) na którym powstają prace licencjackie i magisterskie... TEO-NORÓW prowadzone przez ks. Radosława Chałupniaka."— Zapis prezentacji:

1 Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) na którym powstają prace licencjackie i magisterskie... TEO-NORÓW prowadzone przez ks. Radosława Chałupniaka. Seminarium naukowe z katechetyki i pedagogiki,

2 Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) katechetyczne, pedagogiczne, dydaktyczne i metodyczne – w zależności od... zainteresowań konkretnego studenta. Obszar naszych zainteresowań obejmuje zagadnienia:

3 Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) Co było? Tematy i problematyka niektórych prac magisterskich: Wychowanie prorodzinne w szkole podstawowej (Barbara) Wychowanie do relacji koleżeństwa i przyjaźni (Ula) Przemoc w szkole (Maria) Problematyka rodziny jako środowiska wychowania (Ania) Wychowanie do czystości (Basia) Obraz filmowy jako środek dydaktyczny (Rafał)

4 Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) Wychowanie do empatii (Hiacynta) Dialog wychowawczy (Adrian) Problem przemocy i agresji wśród młodzieży (Staszek) Problem kary w wychowaniu rodzinnym (Kasia) Przemoc w rodzinie i jej następstwa w życiu dorosłym (Wiola) Rodzina w czasopiśmie Newsweek Polska (Małgosia) Co było? Tematy i problematyka niektórych prac magisterskich:

5 Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) Obraz rodziny w mediach (prasa, telewizja, Internet) Odkrywanie własnej tożsamości przez dzieci i młodzież Edukacja medialna – szanse i zagrożenia Współpraca środowisk wychowania (rodzina, szkoła, media) Rodzina jako środowisko wychowania moralnego Współczesny konflikt pokoleń Co będzie? Propozycje kolejnych tematów i obszarów badawczych:

6 Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) Współczesne zagrożenia rodziny i wychowania Komunikacja w rodzinie Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Metody w nauczaniu i wychowaniu Rodzina jako środowisko wychowania religijnego Formacja religijno-moralna rodzin Domowego Kościoła Co będzie? Propozycje kolejnych tematów i obszarów badawczych:

7 Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) Zapraszamy na seminarium oraz na stronę internetową: www.katechetyka.diecezja.opole.pl

8 Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46)


Pobierz ppt "Katedra Katechetyki i Teologii Pastoralnej (sala 46) na którym powstają prace licencjackie i magisterskie... TEO-NORÓW prowadzone przez ks. Radosława Chałupniaka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google