Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH. W ZSP w Czarnkowie szczególną troską otoczona jest młodzież o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W pracy z uczniem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH. W ZSP w Czarnkowie szczególną troską otoczona jest młodzież o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W pracy z uczniem."— Zapis prezentacji:

1 WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH

2 W ZSP w Czarnkowie szczególną troską otoczona jest młodzież o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W pracy z uczniem przebywającym długo poza szkołą nauczyciele dostosowują pomoce dydaktyczne, w tym oprogramowanie i zbiory informacji, w zależności od ich poziomu przygotowania, możliwości i potrzeb.

3

4 SZKOŁA NOWYCH SZANS - ODDOLNE INICJATYWY EDUKACYJNE NA TERENACH WIEJSKICH Pobudzenie aktywności mieszkańców obszarów wiejskich na rzecz samoorganizacji i tworzenia lokalnych inicjatyw ukierunkowanych na rozwój edukacji i podnoszenia poziomu wykształcenia mieszkańców obszarów wiejskich.

5

6 REKINY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SZKOLNA INTERNETOWA GRA GIEŁDOWA Uczniowie uczestniczą w kursie e-learningowym, który ma nowoczesną i atrakcyjną formę samouczka wzbogaconego o treści multimedialne, w przystępny sposób przekazuje wiedzę z zakresu rynku kapitałowego. Celem projektu jest podniesienie jakości nauczania i uczenia się przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych.

7

8 PRACOWNIE KSZTAŁTOWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH I ZAWODOWYCH Projekt realizowany jest przez Wyższą Szkołę Biznesu w Pile w partnerstwie z Powiatem Czarnkowsko-Trzcianeckim. Udział w projekcie obejmuje uczniów niepełnosprawnych oraz wszystkich z klas II i III technikum i zapewnia młodym ludziom szereg warsztatów podnoszących poziom ich wiedzy z zakresu funkcjonowania w grupie, planowania przyszłości, autoprezentacji oraz nabycia umiejętności sprawnego posługiwania się TIC.

9 PRACOWNIE KSZTAŁTOWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH I ZAWODOWYCH


Pobierz ppt "WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH. W ZSP w Czarnkowie szczególną troską otoczona jest młodzież o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W pracy z uczniem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google