Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapoznaliśmy dzieci z piętrami piramidy, uświadomiliśmy dzieciom, że dostarczając odpowiednich produktów organizmowi będziemy odporni na choroby.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapoznaliśmy dzieci z piętrami piramidy, uświadomiliśmy dzieciom, że dostarczając odpowiednich produktów organizmowi będziemy odporni na choroby."— Zapis prezentacji:

1

2 Zapoznaliśmy dzieci z piętrami piramidy, uświadomiliśmy dzieciom, że dostarczając odpowiednich produktów organizmowi będziemy odporni na choroby.

3 Posegregowaliśmy na kategorie i nazwaliśmy kartoniki żywnościowe, pokolorowaliśmy: owoce, warzywa, nabiał.

4

5

6

7

8

9 Dzieci dowiedziały się skąd się bierze mleko i przetwory mleczne. Opisaliśmy cały mleczny cykl od krowy na pastwisku po gotowe produkty. Zachęcanie Rodziców do obejrzenia prezentacji PODRÓŻ DO MLECZNEJ KRAINY. Zaangażowanie w dostarczanie różnych produktów mlecznych.

10

11

12

13

14 Mleko, sery, jajka i pogoda Tak się zaczyna nasza przygoda. Lubię nabiał bo wiem dobrze o tym: Że dba o zdrowie, dodaje ochoty! Żeby zdrowe kości mieć, trzeba tylko chcieć! Hej przygodo, hej przygodo O! O! O! Wyruszamy dziś po Ciebie O! O! O! Zdrowe kości, silne kości O! O! O! Wapń, aktywność, witaminy to jest TO!

15

16 KOKTAJL TRUSKAWKOWY KOKTAJL JAGODOWY

17

18

19

20

21 Bardzo prosimy Rodziców o wyrozumiałość i odebranie dzieci do godziny 15 00

22

23 Czyta mama Nikoli

24

25

26 Zabawa ruchowa Wyścig z jajem Zabawa ruchowa Uwaga jajo

27

28

29

30 Zachęcaliśmy wszystkich do spożywania produktów mlecznych i jaj. Dzieci wiedzą jak ważne są to produkty w codziennej diecie. Ruch to zdrowie.


Pobierz ppt "Zapoznaliśmy dzieci z piętrami piramidy, uświadomiliśmy dzieciom, że dostarczając odpowiednich produktów organizmowi będziemy odporni na choroby."

Podobne prezentacje


Reklamy Google