Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zwierzęta.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zwierzęta."— Zapis prezentacji:

1 zwierzęta

2 Psy 

3 Psy  Psy to jedne z moich ulubionych zwierząt. Mam też w domu dużego psa. Nazywa się Sara. Jest to bardzo wierny , przyjacielski i dobry pies. Bardzo sir cieszę , że ją mam .Bardzo lubię się z nią bawić .

4 Koty 

5 Kotki  Kotki to jedne z moich ulubionych zwierząt. W domu mam małego kotka , z którym bardzo lubię się bawić. Daje mu jeść , bawię się z nim i opiekuje. Jest to przyjacielski i wrażliwy kot. Bardzo go lubię.

6 Chomiki 

7 Chomiki  Chomiki to jedne z moich ulubionych zwierząt. Mam też chomika w domu i lubię się z nim bawić. Nazywa się Barbi. Jest bardzo fajna i przyjacielska w stosunku do mnie.

8 Papugi 

9 Papugi  Papugi to jedne z moich ulubionych zwierząt .Niektóre papugi można nawet nauczyć mówić. Czasem wydają śmieszne dźwięki .Chciałabym mieć taką.

10 Jaszczurki 

11 Jaszczurki  Są jednymi z moich ulubionych zwierząt. Czasami jaszczurki mogą być niebezpieczne. Bardzo bym chciała mieć taką jaszczurkę.

12 Króliki 

13 Króliki  Są jednymi z moich ulubionych zwierząt. Kiedyś miałam króliczka i spędzałam z nim każdą wolną chwilę. Bardzo bym chciała mieć takiego teraz. Są to bardzo miłe , przyjacielskie i dobre zwierzęta.

14 Kwiaty 

15 Kwiaty Róże , fiołki , niezapominajki i stokrotki to moje ulubione kwiaty. Wszystkie kwiaty ładnie pachną.

16 Węże 

17 Węże  Węże to jedne z najstraszniejszych drapieżnych zwierząt. Nigdy nie miałam węża i nie chciałabym mieć. Bardzo się ich boję .

18 Koniki 

19 Konie  Konie to jedne z moich ulubionych zwierząt. Są przyjacielskie, miłe, kochane i dobre w stosunku do ludzi. Bardzo je lubię.

20 Książki 

21 Książki  Bardzo lubię czytać książki. Najbardziej lubię książkę ‘’W pustyni i w puszczy’’ książki

22 Świnki morskie 

23 Świnki morskie  Świnki morskie to jedne z moich ulubionych zwierząt. Są puszyste , gładkie i różnie ubarwione. Świnki morskie są miłe, przyjacielskie i dobre w stosunku do ludzi. 


Pobierz ppt "Zwierzęta."

Podobne prezentacje


Reklamy Google