Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Psy Psy to jedne z moich ulubionych zwierząt. Mam też w domu dużego psa. Nazywa się Sara. Jest to bardzo wierny, przyjacielski i dobry pies. Bardzo sir.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Psy Psy to jedne z moich ulubionych zwierząt. Mam też w domu dużego psa. Nazywa się Sara. Jest to bardzo wierny, przyjacielski i dobry pies. Bardzo sir."— Zapis prezentacji:

1

2 Psy

3 Psy to jedne z moich ulubionych zwierząt. Mam też w domu dużego psa. Nazywa się Sara. Jest to bardzo wierny, przyjacielski i dobry pies. Bardzo sir cieszę, że ją mam.Bardzo lubię się z nią bawić.

4 Koty

5 Kotki Kotki to jedne z moich ulubionych zwierząt. W domu mam małego kotka, z którym bardzo lubię się bawić. Daje mu jeść, bawię się z nim i opiekuje. Jest to przyjacielski i wrażliwy kot. Bardzo go lubię.

6 Chomiki

7 Chomiki to jedne z moich ulubionych zwierząt. Mam też chomika w domu i lubię się z nim bawić. Nazywa się Barbi. Jest bardzo fajna i przyjacielska w stosunku do mnie.

8 Papugi

9 Papugi to jedne z moich ulubionych zwierząt.Niektóre papugi można nawet nauczyć mówić. Czasem wydają śmieszne dźwięki.Chciałabym mieć taką.

10 Jaszczurki

11 Są jednymi z moich ulubionych zwierząt. Czasami jaszczurki mogą być niebezpieczne. Bardzo bym chciała mieć taką jaszczurkę.

12 Króliki

13 Są jednymi z moich ulubionych zwierząt. Kiedyś miałam króliczka i spędzałam z nim każdą wolną chwilę. Bardzo bym chciała mieć takiego teraz. Są to bardzo miłe, przyjacielskie i dobre zwierzęta.

14 Kwiaty

15 Róże, fiołki, niezapominajki i stokrotki to moje ulubione kwiaty. Wszystkie kwiaty ładnie pachną.

16 Węże

17 Węże to jedne z najstraszniejszych drapieżnych zwierząt. Nigdy nie miałam węża i nie chciałabym mieć. Bardzo się ich boję.

18 Koniki

19 Konie Konie to jedne z moich ulubionych zwierząt. Są przyjacielskie, miłe, kochane i dobre w stosunku do ludzi. Bardzo je lubię.

20 Książki

21 Bardzo lubię czytać książki. Najbardziej lubię książkę W pustyni i w puszczy

22 Świnki morskie http://

23 Świnki morskie Świnki morskie to jedne z moich ulubionych zwierząt. Są puszyste, gładkie i różnie ubarwione. Świnki morskie są miłe, przyjacielskie i dobre w stosunku do ludzi.


Pobierz ppt "Psy Psy to jedne z moich ulubionych zwierząt. Mam też w domu dużego psa. Nazywa się Sara. Jest to bardzo wierny, przyjacielski i dobry pies. Bardzo sir."

Podobne prezentacje


Reklamy Google