Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Psubraty - ochrona humanitarna zwierząt Praca dotycząca zwierząt domowych w Warszawie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Psubraty - ochrona humanitarna zwierząt Praca dotycząca zwierząt domowych w Warszawie."— Zapis prezentacji:

1 Psubraty - ochrona humanitarna zwierząt Praca dotycząca zwierząt domowych w Warszawie

2 Przygotowały Urszula Miller Aleksandra Wasilewska Lucyna Iwanow

3 Ankieta skierowana do właścicieli zwierząt domowych

4 Jakie posiadasz zwierzę?

5 Skąd je masz?

6 Od jak dawna masz zwierzę?

7 Czym karmisz zwierzę?

8 Kto się zajmuje zwierzęciem? - Karmi:

9 Kto się zajmuje zwierzęciem? - Sprząta po nim:

10 Kto się zajmuje zwierzęciem? - Wychodzi na spacer:

11 W czym zwierze mieszka? 69% psów ma swoje legowiska, 9% mieszka w budach, a 22% psów mieszka w domach, chociaż nie posiada specjalnych miejsc do spania. Najczęściej jest nim łóżko. 50% kotów ma legowiska, 45% kotów mieszka w domu, a 5% nocuje poza domem. 81% rybek pływa w akwarium, lecz zdarzają się przypadki, gdy ryby trzymane są w słoiku.

12 Co się dzieje ze zwierzęciem gdy cała rodzina wyjeżdża na wakacje? 57% osób oddaje psy pod opiekę znajomym lub rodzinie, 38% osób zabiera je ze sobą a 5% nie wyjeżdża i zostaje z nimi. 60% osób oddaje koty pod opiekę, 28% osób zabiera je ze sobą, a 12% porzuca. 75% osób oddaje inne zwierzęta pod opiekę do rodziny a 25% zabiera ze sobą.

13 Czy zwierzę sprawia Wam jakieś problemy? Jakie? 56% zwierząt nie sprawia według właścicieli żadnych problemów, 20% gryzie i drapie meble, 3% osób uważa że zwierzę za dużo je,13% ankietowanych uważa że zwierze za bardzo brudzi a 10% nie podoba się że zwierzę skacze.

14 Jak często chodzisz z nim do weterynarza? 50% ankietowanych chodzi ze zwierzęciem do weterynarza w razie jego choroby, 47 % chodzi na regularne szczepienia, a 3% nigdy nie było ze zwierzęciem u weterynarza.

15 Dlaczego zdecydowałeś się na posiadanie zwierzęcia. 26% osób zdecydowało się na zwierzę ponieważ je kocha, 34% ankietowanych nie decydowało o zakupieniu zwierzaka, 11% uważa że zwierzak go uspokaja a 29% zakupiło zwierzaka ze względu na towarzystwo.

16 Wywiad przeprowadzony w sklepie zoologicznym Kakadu.

17 Jakie zwierzęta najchętniej kupują Warszawiacy? -Warszawiacy najchętniej kupują: Chomiki Szczury Myszki Myszoskoczki Króliki Świnki morskie Szynszyle Rybki

18 Jakie zwierzęta egzotyczne są w sklepie? - w sklepie można spotkać: Papugi – ara, żako, p. faliste, aleksandretty, kakadu Tukany Pytony Królewskie

19 Skąd sklep bierze zwierzęta? - Sklep bierze zwierzęta z hodowli na terenie Polski. Czy sklep posiada zezwolenie na sprzedaż zwierząt egzotycznych? - Tak, sklep posiada zezwolenie CITES.

20 Czy jest popyt na zwierzęta egzotyczne? -To zależy. Czasami sprzedajemy w ciągu tygodnia ok. 6-7 sztuk, a niekiedy 1-2. Generalnie większy popyt jest na zwierzęta domowe, niż egzotyczne.


Pobierz ppt "Psubraty - ochrona humanitarna zwierząt Praca dotycząca zwierząt domowych w Warszawie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google