Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZŁEMU TRAKTOWANIU ZWIERZĄT - STOP Domowi pupile. SCHRONISKA W schroniskach znajduje się mnóstwo zwierząt bez domu. Większość ludzi kupuje psy i koty w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZŁEMU TRAKTOWANIU ZWIERZĄT - STOP Domowi pupile. SCHRONISKA W schroniskach znajduje się mnóstwo zwierząt bez domu. Większość ludzi kupuje psy i koty w."— Zapis prezentacji:

1 ZŁEMU TRAKTOWANIU ZWIERZĄT - STOP Domowi pupile

2 SCHRONISKA W schroniskach znajduje się mnóstwo zwierząt bez domu. Większość ludzi kupuje psy i koty w hodowlach ponieważ są rasowe, zdrowe i zadbane. Pupile ze schronisk potrzebują więcej czułości i troski oraz trudniej je wychować. Te zwierzęta mają za sobą przerażającą historię.

3 NIEKTÓRZY LUDZIE WYRZUCAJĄ ZWIERZĘTA Z DOMU Nie raz w telewizji pojawiają się wiadomości o zwierzętach które od miesięcy żyją na ulicy i czekają na właściciela, który według nich po nie wróci. Przez to ciężko je zabrać z tego miejsca.

4 ICH WĘDRÓWKI Inne zwierzaki wędrują w poszukiwaniu właściciela lub kogoś kto się nimi zaopiekuje. Narażają się na niebezpieczeństwo

5 INNI PO PROSTU SIĘ NIMI NIE OPIEKUJĄ Inni ludzie zamykają je w klatkach i nie wypuszczają, przywiązują, nie dają im jeść. Te zwierzęta nie mają kochających właścicieli.

6 CZASAMI ZWIERZĘTA SIĘ GUBIĄ Nie wszystkie muszą mieć złego właściciela. Czasami jeśli nie znają dobrze okolicy lub nie są przyzwyczajone do zostania na parceli opiekuna, po prostu uciekają i się gubią.

7

8 Koniec Każde zwierzę zasługuje na odrobinę czułości! Zuzanna Pyrka


Pobierz ppt "ZŁEMU TRAKTOWANIU ZWIERZĄT - STOP Domowi pupile. SCHRONISKA W schroniskach znajduje się mnóstwo zwierząt bez domu. Większość ludzi kupuje psy i koty w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google