Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jesteśmy ekstra klasą. Hej! Jestem Daria i mam 12 lat. Moją pasją jest rysowanie mangi i oglądanie Anime, np. Naruto, Blech, Hetalia, Itazura na Kiss.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jesteśmy ekstra klasą. Hej! Jestem Daria i mam 12 lat. Moją pasją jest rysowanie mangi i oglądanie Anime, np. Naruto, Blech, Hetalia, Itazura na Kiss."— Zapis prezentacji:

1 Jesteśmy ekstra klasą

2 Hej! Jestem Daria i mam 12 lat. Moją pasją jest rysowanie mangi i oglądanie Anime, np. Naruto, Blech, Hetalia, Itazura na Kiss oraz Dragon Ball. W przyszłości mam zamiar zostać weterynarzem i mangistą. XD

3 Hejka ! Jestem Ina mam 12 lat. Uwielbiam zwierzęta. Interesuję się biologią. Hejka ! Jestem Ina mam 12 lat. Uwielbiam zwierzęta. Interesuję się biologią.

4 Mam na imię Zosia. Mam 12 lat. Moją pasją od wielu lat są konie. Uważam je za jedne z najcudowniejszych istot na świecie. Moim ulubieńcem jest kucyk Kapryś.

5 Cześć! Jestem Zuzia i mam ładnego kota. Lubię czytać książki, rysować i malować. Mam dwóch braci: Mateusza i Jasia. Chodzę do szkoły i świetnie się uczę.

6 Nazywam się Łukasz. Mam dwanaście lat. Lubię sporty takie jak gra w piłkę, unihokej, siatkówka i pływanie. Od czterech lat trenuję judo i byłem już na trzech obozach i kilku turniejach. Uwielbiam łowić ryby w wakacje.

7 Cześć! Jestem Olga. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty. Dobrze się uczę. Moją pasją są konie.

8 Nazywam się Zosia Gąsowska. Mam 2 psy i 16 szczurów. Nie lubię szkoły!!!

9 Mam 12 lat. W przyszłości chcę zostać weterynarzem. Lubię zwierzęta.

10 Nazywam się Jarek Jabłoński, mam 12 lat. Lubię chodzić do kina, grać na komputerze, chodzić na różne zajęcia sportowe. Jestem zabawnym luzakiem.

11 Hej ! Mam na imię Hania. Chodzę do klasy 6b. Myślę, że po tych 6 latach cały czas jesteśmy zwariowaną, śmieszną, pełną energii klasą a co najfajniejsze jesteśmy extra-klasą.Lubię języki obce a zwłaszcza angielski. W wolnym czasie chodzę na zajęcia z plastyki, tańca, muzyki i teatru ( nie bierzcie mnie za kujona bo nim na pewno nie jestem). Mam dużo pasji, lecz najbardziej lubię wygłupiać się z moimi kumpelami. Wiem, że zawsze mogę na nie liczyć.

12 Mam 12 lat. Jestem miły i sympatyczny. Lubię się bawić ze swoją siostrą Amelką i wychodzić na spacery albo grać w różne gry. Bardzo lubię kolor niebieski i kiedyś chcę zostać weterynarzem, bo lubię przyrodę.

13 Siema! Nazywam się Zuzia. Jestem trochę zwariowaną dziewczyną. Uwielbiam sport i zabawy z przyjaciółmi. Mam psa Mimzi.

14 Cześć! Nazywam się Adam. Lubię chodzić do szkoły, ponieważ spotykam tu się z moimi kolegami.

15 Nazywam się Julia i mam 12 lat. Moją pasją jest pisanie opowiadań i książek. Lubię czytać, słuchać muzyki i trochę trenuje judo, lecz rzadko:)Robię także dużo zdjęć, a potem je przerabiam. Najbardziej w szkole lubię Godzinę Wychowawczą i WF.

16 Nazywam się Agata Marciniak. Mam 12 lat i chodzę do VIb. Umiem grać na keyboardzie. Lubię malować na jedwabiu, rysować itp. Mam kota o imieniu Beza.

17 Cześć! Nazywam się Andrzej. Lubię Jeździć na deskorolce i grać w piłkę nożną.

18 Jestem Asia. Mam 12 lat i lubię zwierzęta. Lubię też rysować. Z przedmiotów najbardziej lubię WF.

19 Mam na imię Daria. Mam chomika. Mój ulubiony kolor to czerwony i nie chcę chodzić do szkoły.

20 Mam na imię Paulina i lubię zwierzaki. Mam psa Morisa i uczęszczam do MDK. Lubię muzykę.

21 Cześć! Jestem Patryk. Lubię sport i wychodzenie na dwór ze znajomymi. Lubię grać na komputerze.

22 Hej! Mam na imię Zuzia. Trenuję jazdę konną. Lubię biegać, pływać, grać w unihokeja. W weekendy chodzę na hip-hop. Lubię też uczyć się języków obcych. Hej! Mam na imię Zuzia. Trenuję jazdę konną. Lubię biegać, pływać, grać w unihokeja. W weekendy chodzę na hip-hop. Lubię też uczyć się języków obcych.

23 Mam na imię Ola. Jestem mądrą i utalentowaną osobą. Wspaniale pływam i reprezentuję szkołę w różnych zawodach, a szczególnie w pływackich. Codziennie chodzę trenować pływanie do klubu Meduza. W przyszłości chcę zostać zawodową pływaczką. Moim ulubionym stylem jest klasyczny. Lubię zwierzęta, a szczególnie koty.

24 Nazywam się Jakub Turowski. Lubię chodzić do kina i grać w kręgle. Moim hobby jest uprawianie sportu, np. unihokeja i piłki nożnej. Mam dwóch wesołych braci.

25 Mam na imię Kacper. Lubię jeździć na desce i rowerze.

26 Hej! Jestem Dominika, mam 12 lat i chodzę do klasy VIb. Moimi ulubionymi zajęciami są taniec i śpiew. A moje hobby to zwierzęta.

27 Witam, to ja, Zofia Sołtys, wychowawczyni klasy 6b. Należę do grona niesamowitych szczęściarzy – kocham swoją pracę, mam wspaniałą klasę, a w czasie wolnym realizuję swoją wielką pasję - jazdę na rowerze. Praca z dziećmi i z młodymi ludźmi jest dla mnie źródłem radości, inspiracji i przynosi wielką satysfakcję z odkrywania tego, jakie możliwości kryje każdy z moich podopiecznych. Wierzę, że w przyszłości wyrosną z nich wspaniali ludzie.


Pobierz ppt "Jesteśmy ekstra klasą. Hej! Jestem Daria i mam 12 lat. Moją pasją jest rysowanie mangi i oglądanie Anime, np. Naruto, Blech, Hetalia, Itazura na Kiss."

Podobne prezentacje


Reklamy Google