Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hej !!! Nazywam się Natalia Szczota, chodzę do klasy VI i mam 13 lat. Interesuję się sportem, lubię plastykę i lubię oglądać filmy. W przyszłości chcę

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hej !!! Nazywam się Natalia Szczota, chodzę do klasy VI i mam 13 lat. Interesuję się sportem, lubię plastykę i lubię oglądać filmy. W przyszłości chcę"— Zapis prezentacji:

1

2 Hej !!! Nazywam się Natalia Szczota, chodzę do klasy VI i mam 13 lat. Interesuję się sportem, lubię plastykę i lubię oglądać filmy. W przyszłości chcę zostać architektem.

3 Cześć !!! Jestem Asia i mam 12 lat interesuję się kwiatami i tańcem. W przyszłości chcę zostać fryzjerką.

4 Cześć !!! Jestem Karina chodzę do klasy VI i mam 12 lat. Lubię zwierzęta, a szczególnie koty i psy. Interesuję się projektami domów i dekoratorstwem wnętrz. Chcę w przyszłości zostać projektantką wnętrz.

5 Hej !!! Nazywam się Maria Cieślak i chodzę do VI klasy. Lubię bawić się ze swoimi zwierzętami, słuchać muzyki i fotografować. W przyszłości chcę zostać fotografem.

6 Cześć !!! Mam na imię Angelika, ale wszyscy mówią na mnie Andzia i chodzę do klasy VI. Kocham muzykę i taniec. Moim marzeniem jest zostanie tancerką.

7 Hej !!! Nazywam się Marta Nowak, chodzę do klasy VI. Uwielbiam malować i rysować. W przyszłości chcę zostać weterynarzem.

8 Dzi ę kujemy za obejrzenie naszej prezentacji. Zielone szóstaki


Pobierz ppt "Hej !!! Nazywam się Natalia Szczota, chodzę do klasy VI i mam 13 lat. Interesuję się sportem, lubię plastykę i lubię oglądać filmy. W przyszłości chcę"

Podobne prezentacje


Reklamy Google