Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konrad Rzucidło - uczeń kl. IV e w Szkole Podstawowej nr 2 W Lublinie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konrad Rzucidło - uczeń kl. IV e w Szkole Podstawowej nr 2 W Lublinie"— Zapis prezentacji:

1 Konrad Rzucidło - uczeń kl. IV e w Szkole Podstawowej nr 2 W Lublinie
Moje zainteresowania Konrad Rzucidło - uczeń kl. IV e w Szkole Podstawowej nr 2 W Lublinie Opiekunowie: mgr Agnieszka Rosochacka – Wójtowicz, mgr Hanna Głos

2 Moim głównym zainteresowaniem są sztuki plastyczne
Moim głównym zainteresowaniem są sztuki plastyczne. Chodzę na Koło Plastyczne w naszej szkole prowadzone przez panią Grażynę Nożkę. Najbardziej lubię rysować zwierzęta techniką grafiki. Oto jedna z takich moich prac:

3 „Moje ulubione zwierzątko w naturalnym otoczeniu”
Rysowałem tę pracę z natury. Patrzyłem na mojego kota Karola i próbowałem odzwierciedlić jak najwierniej jego kształty. Mam nadzieję, że mi się to udało.

4 Wykonuję również prace na różne plastyczne konkursy
Wykonuję również prace na różne plastyczne konkursy. Jedna z takich prac przedstawia kosmos – a dokładnie gwiazdę wciąganą przez czarną dziurę. Wykonana została również pastelami. Przy tej technice ważne dla mnie jest rozcieranie pasteli tak, aby kolory się mieszały.

5

6 Jestem również autorem logo szkolnego projektu „Szkoła bez przemocy”
Jestem również autorem logo szkolnego projektu „Szkoła bez przemocy”. Przedstawia on owieczki, które trzymają się za łapki- wśród nich jest czarna owca, ale ona również jest przyjęta do grona pozostałych zwierząt. W ten sposób chciałem zwrócić uwagę, że nawet osobie z problemami w zachowaniu należy podać pomocną dłoń.

7 Szkoła bez przemocy

8 Chciałbym dalej rozwijać swoje zdolności plastyczne – przede mną jeszcze sztuka malowania farbami, gdyż nie do końca daję sobie z tym radę.

9 Interesuje się również historią, a szczególnie historią starożytnego Egiptu. W szkolnej gazetce umieszczane są moje artykuły dotyczące właśnie tego tematu. Jako osobę o zdolnościach plastycznych najbardziej fascynuje mnie pismo Egipcjan, czyli hieroglify. Sam również staram się pisać w tak dokładny oraz estetyczny sposób.

10

11 Chcę podkreślić, że spędzam wolny czas nie tylko nad kartką papieru i książkami, ale również lubię uprawiać sporty zimowe np. narciarstwo. W ferie zimowe razem z rodzicami jeździmy w Tatry, by poszusować na nartach.


Pobierz ppt "Konrad Rzucidło - uczeń kl. IV e w Szkole Podstawowej nr 2 W Lublinie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google