Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOCHANI PRZYJACIELE! POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOCHANI PRZYJACIELE! POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!"— Zapis prezentacji:

1

2 KOCHANI PRZYJACIELE! POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 PO OBEJRZENIU TEGO ZDJĘCIA ZAPRAGNĘŁAM TYLKO JEDNEGO

4 CZY TO NIE ROMANTYCZNE? CÓŻ INNEGO MOGŁAM ZROBIĆ!!!!???? DAŁAM ANONS DO GAZETY!!!!!!!!! Poznam miłego pana w wieku od 20 do 50 lat. Bez nałogów, może mieć dzieci, o szerokich zainteresowaniach...

5 OCZYWIŚCIE DOSTAŁAM DUŻO ODPOWIEDZI!!!!!!! TYLKO TERAZ MAM PROBLEM Z WYBOREM!!! POMÓŻCIE!!!!!

6 Pan numer 1 1. Arystokrata (cóż za nos!!!) 2. Lat 55 (trochę za stary??!!) 3. Pięć żon - wszystkie nie żyją- bez dzieci. 4. Majątek - chyba bogaty - przynajmniej żony były bogate!!!

7 PAN NUMER 2 1. Lat 60 - stanowczo za stary!!! Ale bogaty!!! Wygląda na sknerę!!! 2. Po twarzy widać, że chorowity (szybko umrze!!!) 3. Kawaler

8 Pan numer 3 1. Kawaler, lat 23 - bez pieniędzy, ale jest bardzo silny i pracowity!!! 2. Łagodny jak baranek - koledzy nazywają go: wiejski przygłup a ten się tylko uśmiecha (można by go wziąć pod pantofel) 3. Pisze wiersze - białe!!!

9 Pan numer 4 1. Kawaler, lat 20 - bez pieniędzy i bez zębów, ale lubi się bić o kobiece względy!!! 2. Ładnie śpiewa!!!

10 Pan numer 5 1. Rozwiedziony - żona go biła. 2. Jest dorożkarzem na Starówce!!! 3. Lubi konie i sodomie (co to znaczy?)

11 Pan numer 6 1. Pilot oblatywacz (WOW!!!) - nie ma czasu wydawać pieniędzy!!! 2. Spędza w samolocie około 20 godzin na dobę (ile miałabym czasu dla siebie) w dużych przeciążeniach. 3. Wszyscy mu mówią, że ma najinteligentniejszy wyraz twarzy w całej rodzinie!!!

12 Pan numer 7 1. Wdowiec - lat 52. Stary, ale ma ciekawą pracę - jest lekarzem sądowym. 2. Lubi nekrofilię - i znowu wyraz, którego nie rozumiem!!! 3. Lubi operę Wagnera i książki okultystyczne.

13 Niestety niektórzy przysłali tylko zdjęcia

14 Wybrałam już suknię a nadal mam problem z kandydatem!!! Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!


Pobierz ppt "KOCHANI PRZYJACIELE! POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google