Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Koty-moja pasja Kocie historie… .

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Koty-moja pasja Kocie historie… ."— Zapis prezentacji:

1 Koty-moja pasja Kocie historie… 

2 Koty są fajne Bardzo lubię koty ponieważ są miłe, wesołe, potrafią poprawić humor, zwłaszcza mój .

3 Ja i mój Grafit Mój kot to rosyjski niebieski nebelung. Jest przyjacielem naszej rodziny . Jak na tą rasę przystało jest bardzo inteligentny, sprytny a przy tym bardzo wesoły. Ma cztery lata, waży około 5 kg, a jego długość razem puszystym ogonem wynosi ponad metr.

4 Kot w kąpieli  Z zasady koty nie lubią wody, deszczu o kąpieli już nie wspomnę. Mój kot jest chyba wyjątkiem. Zdarza mu się kąpać i afery z tego nie robi. Grafit jest wyjątkowym kotem, ponieważ w trudnych chwilach poprawia mi humor, rozśmiesza zwariowanymi zabawami . Kiedy jestem w szpitalu bardzo za nim tęsknię i nie mogę się doczekać wspólnych chwil .

5 Aaa… kotki dwa Koty bardzo lubią spać, przesypiają około 16 godzin na dobę. Pozostały czas spędzają bawiąc się, polując i jedząc. Nawet z polowania potrafią zrobić sobie zabawę . Polują na wszystko co lata i ucieka.

6 Kocie przyjaźnie Wszyscy myślą, że koty nie lubią psów, a psy kotów. Często jednak się zdarza, że kot i pies potrafią jeść z jednej miski, spać razem w legowisku i troszczą się o siebie. Mój kot jest wyjątkowy i w tej kwestii, ponieważ to jego boją się psy.

7 Mama z kotkami  Ciąża u kotów trwa 9 tygodni , czyli około 63 dni. Kotka rodzi przeważnie 2-4 kocięta i karmi je własnym mlekiem. Mój Grafit pochodzi z hodowli i zapewne ma rodzeństwo.

8 Inny, ale równie piękny 
Ras kotów jest ponad 100. Najbardziej popularny jest zwykły dachowiec, który potrafi żyć dziko i po mimo to być pożytecznym dla człowieka niszcząc i odstraszają gryzonie i szkodniki. 

9 Mała kicia Koty są bardzo lubiane przez dzieci , często są maskotkami przytulankami a także bohaterami wielu bajek.

10 Kot w butach W tej bajce kot jest przyjacielem ubogiego syna młynarza. Jego spryt ratuje panu życie i przynosi bogactwo.

11 Shrek Kot w butach jako bardzo znana gwiazda wystąpił nawet w filmie, grając jedną z głównych ról - towarzysza przygód zielonego ogra.

12 Przygody kota Filemona
Filemon i Bonifacy to bohaterowie bajki dzieciństwa moich rodziców . Przygody dwóch kotów są bardzo fajne i pouczające, ja również lubię je oglądać .

13 Garfield Inny popularny kot z bajki Garfield. Znany jest głównie ze swojego lenistwa i niepohamowanego obżarstwa . A jego największym oddanym przyjacielem jest pies.

14 Hello Kitty Ulubioną kocią postacią jest różowa Kitty. Częściej niż w bajkach jest bohaterką bluzek, sukienek, piórników i wielu innych przedmiotów użytkowych.

15 Tom i Jerry Popularna kreskówka lubiana przez dzieci jest pełna śmiesznych przygód kota i myszki. Kot próbuje ją upolować, a ona ucieka robiąc różne psikusy.

16 3 koty To praca plastyczna wykonana przeze mnie w szpitalu na świetlicy techniką origami z kółek.

17 Kocia ekipa To praca wykonana z pomocą mojej siostry, ona też bardzo lubi koty 


Pobierz ppt "Koty-moja pasja Kocie historie… ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google