Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Taki mały berbeć w domu zapewnia nam Mnóstwo fantastycznej zabawy i wiele Radości na co dzień. Małe kotki to najbardziej psotliwe Zwierzaki domowe. Czy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Taki mały berbeć w domu zapewnia nam Mnóstwo fantastycznej zabawy i wiele Radości na co dzień. Małe kotki to najbardziej psotliwe Zwierzaki domowe. Czy."— Zapis prezentacji:

1

2 Taki mały berbeć w domu zapewnia nam Mnóstwo fantastycznej zabawy i wiele Radości na co dzień. Małe kotki to najbardziej psotliwe Zwierzaki domowe. Czy nie są piękne?

3 Kociaki uwielbiają się Razem bawić.Jednym z Ich ulubionych zajęć jest Wspinanie się po drzewach. Wejście nawet na bardzo wysokie Drzewo nie stanowi dla kotka żadnego Problemu... Problem zaczyna się, gdy trzeba go z Drzewa ściągnąć

4 Pies to największy nieprzyjaciel dla Kotów. Strasznie się ze sobą nie lubią. Ten kot bez wątpienia chciał Popełnić samobójstwo!

5 Kotki mogą bardzo różnie Wyglądać w zależności od Rasy. Każdy kotek dba o swój Wygląd.Kilka razy dziennie Myje się i czesze swoje Futerko.

6 Koty, jako zwierzęta o dzikiej Naturze uwielbiają przebywać w Lasach czy na działce. Przebywanie kota na łonie natury Sprzyja jego licznym zabawom i Zachęca do harców.

7 Jak powszechnie wiadomo koty są to Strasznie leniwe zwierzaki, spanie to Bez wątpienia ich ulubione zajęcie.

8 A po spaniu … Trzeba się Przeciągnąć, A potem Dokładnie Wymyć. Koty są to zwierzątka bardzo dbające o czystość.

9 Gepardy to tez koty, tylko są one trochę większe, nie żyją w domu z ludźmi, można je zobaczyć z ZOO. Gepardy to Najszybsze Zwierzęta Na świecie. Całe ich futro Jest w małe Czarne cętki.

10 To kolejne dzikie Koty, tych również Nie można trzymać W domu, ale za to Zawsze można je Odwiedzić w ZOO.

11 Lew to król wszystkich zwierząt w dżungli. Ma on najbujniejszą Grzywę ze wszystkich kotów, zarówno tych dzikich jak i domowych.


Pobierz ppt "Taki mały berbeć w domu zapewnia nam Mnóstwo fantastycznej zabawy i wiele Radości na co dzień. Małe kotki to najbardziej psotliwe Zwierzaki domowe. Czy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google