Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1."— Zapis prezentacji:

1 1

2 Pomysłodawcami i organizatorami byli:
2 Zimą 2000 roku pojawiła się koncepcja organizacji narciarskiej imprezy integracyjnej dla Pracowników branży gazowniczej i naftowej w Polsce. Pomysłodawcami i organizatorami byli: Władysław Gwizdak Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Warszawie/ Radosław Nowak PGNiG S.A. O/ Sanocki Zakład Górnictwa Nafty i Gazu/, Mariusz Gilarski Karpacka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. w Tarnowie W lutym 2001r. przy przychylności i zgodzie Zarządu PGNiG S.A., akceptacji statutu organizacji przez Biuro Radców Prawnych Centrali PGNIG, po zarejestrowaniu w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie i wpisaniu do Krajowego Rejestru Sadowego RZ.XII NS – REJ.KRS/8418/1/504, nadaniu numeru NIP , REGON oraz spełnieniu wszelkich innych wymaganych formalności Stowarzyszenie Miłośników Sportu Rekreacji “Alpejczyk” przy Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie S.A. w Warszawie rozpoczęło swoją działalność.

3 3 Za bieżące prace, program Stowarzyszenia odpowiada Zarząd w składzie: Prezes: Władysław Gwizdak MSG Sp. z o.o. w Warszawie, O/ Gazownia Warszawska Wiceprezes: Mariusz Gilarski KSG Sp. z o.o. w Tarnowie, O/ Zakład Gazowniczy Jarosław Wiceprezes: Radosław Nowak PGNIG S.A. w Warszawie O/ Sanok Skarbnik: Anna Pióro PGNiG SA O/Handlowy Gazownia Jarosławska Sekretarz: Dorota Kurecka KSG Sp. z o.o. w Tarnowie O/ Zakład Gazowniczy Jarosław Członek Zarządu: Beata Gawłowska-Bajda KSG Sp. z o.o. w Tarnowie O/ Zakład Gazowniczy w Sandomierz Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia: Włodzimierz Kleniewski PGNIG SA CENTRALA  Warszawa Nadzór nad działalnością Zarządu prowadzi Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia: Przewodnicząca: Magdalena Paterek KSG Sp. z o.o. w Tarnowie O/ Zakład Gazowniczy Sandomierz Andrzej Kasprzak KSG Sp. z o.o. w Tarnowie, O/ Zakład Gazowniczy Jarosław Andrzej Mazur Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz System S.A.  O/ Jarosław Krzysztof Bielecki Przedsiębiorca Prywatny Rok 2009 to rok wyborczy nowych władz Stowarzyszenia na III nową, czteroletnią kadencję… Stowarzyszenie rozlicza się w oparciu o pełną księgowość prowadzoną przez niezależne, renomowane Biuro Rachunkowe Doradcy Podatkowego Władysława Kiejkowskiego.

4 4 Cele i działalność Głównym celem Stowarzyszenia jest propagowanie aktywnego wypoczynku, zdrowego stylu życia wśród Pracowników szeroko rozumianej branży energetycznej, poprzez planowanie, organizację i wspieranie imprez sportowych, rekreacyjnych, kulturalnych o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym. Zarząd Stowarzyszenia stara się pozyskiwać środki na organizację imprez przede wszystkim z prowadzonej działalności, z składek członkowskich oraz od sponsorów W ciągu już prawie 9 letniej działalności udało się zaprogramować i zorganizować wiele imprez, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dzięki życzliwości i wsparciu finansowemu takich firm jak:

5 5 Działalność Stowarzyszenia opiera się na programowaniu oraz realizacji imprez sportowych w oparciu o hasło: integracja poprzez rywalizację, wypoczynek i rekreację. Alpejczyk wyspecjalizował się w organizacji zawodów narciarskich, zgromadził do tego celu specjalistyczny sprzęt pneumatyczny, elektroniczny oraz wizualny. Dotychczas odbyło się osiem edycji Międzynarodowych Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim /7 w Bieszczadach 1 z okazji 150-lecia Gazowni Krakowskiej w Zakopanem/ Z upływem czasu pojawiły się nowe pomysły dotyczące organizacji kolejnych zmagań sportowców Gazowników i nafciarzy: Mistrzostwa w Rowerach Terenowych – sześć edycji Rajdy Konne – pięć edycji Spływy Kajakowe – dwie edycje Rajdy górskie – trzy edycje impreza ta odbywa się corocznie w różnych regionach Polski /Bieszczady Roztocze, Beskid Niski, Mazury,Pojezierze Lubuskie…/ i ma za zadanie promocje kultury, histori, architektura oraz artystów regionalnych. Dla osób chcą doskonalić jazdę na nartach organizujemy coraoczne wyjazdy szkoleniowe pod hasłem „ALPY Z ALPEJCZYKIEM” gdzie pod okiem Instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego mogą szlifować swoje umiejętności narciarskie.

6 Stowarzyszenie wspiera również imprezy o charakterze charytatywnym, kulturalnym, muzycznym, sportowym gdzie godnie reprezentujemy Stowarzyszenie i naszych Partnerów: 6 Festiwal Twórczości Teatralno- Muzycznej Osób Upośledzonych Umysłowo „ Albertiana” w Krakowie na deskach Teatru im. J. Słowackiego, pod patronatem Anny Dymnej - Spartakiada Młodzieży Szkół im. I Łukasiewicza - Podkarpacki Salon Poetycki, wspierający uzdolnioną poetycko młodzież - Podkarpacki Przegląd Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych - wsparcie dla szkół przy organizacji imprez i zawodów sportowych - wsparcie przy organizacji zawodów pod patronatem PGNiG S.A. - Mistrzostwa Polski w Badmintonie Pracowników Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. - Mistrzostwa Polski Gazownictwa w Piłce Siatkowej - Mistrzostwa Polski Gazownictwa w Tenisie Ziemnym - Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Prezesa PGNiG S.A. - Mistrzostwa PGNiG S.A. w Wędkarstwie Spławikowym. sponsorowanie samotnych wypraw rowerowych po całym świecie Jacka Czarnieckiego, Baltazara Grzegorz Kajdrowicza.

7 Jachtem po Jeziorze Solińskim
7 Jachtem po Jeziorze Solińskim to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia, która pozwala na poznanie bardzo ciekawego akwenu oraz na fantastyczny odpoczynek w Bieszczadach. Jest to szybki i zwrotny jacht turystyczny, prosty w obsłudze, ze względu na małe zanurzenie bez problemów dobija do najbardziej płytkich brzegów….

8 8 Stowarzyszenie od początku swej działalności pracuje w oparciu o doradztwo Zespołu Honorowych ALPEJCZYKÓW, tytuł przyznawany corocznie nowym Przyjaciołom organizacji dr Jan Artymiuk Piotr Dobrowolski Ewa Grabarczyk Krystian Hausken Kordian Kisiecki i Krzysztof Tomaszewski Andrzej Lipko Piotr Niewiarowski Kazimierz Nowak Bogdan Pilch Piotr Przyborowski Andrzej Strycharz Michał Szubski Edward Totoń Paul Wolters - Henryk Wronkowski Jan Zmarzly Lista ta ciągle się rozszerza… liczymy, że również wielu z Państwa do nas dołączy !


Pobierz ppt "1."

Podobne prezentacje


Reklamy Google