Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nauczyciel uczący w naszej szkole informatyki mgr Wiesław Zawadzki został w grudniu 2006 r. laureatem konkursu "Notebook dla Aktywnego Nauczyciela".

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nauczyciel uczący w naszej szkole informatyki mgr Wiesław Zawadzki został w grudniu 2006 r. laureatem konkursu "Notebook dla Aktywnego Nauczyciela"."— Zapis prezentacji:

1

2 Nauczyciel uczący w naszej szkole informatyki mgr Wiesław Zawadzki został w grudniu 2006 r. laureatem konkursu "Notebook dla Aktywnego Nauczyciela".

3 Otrzymał on tytuł i certyfikat Szkolnego Koordynatora Interklasy.

4 Sukcesem zakończyła się akcja edukacyjna Centrum Edukacji Obywatelskiej i Gazety Wyborczej: Nauczyciel z klasą, wszyscy nauczyciele biorący udział w programie otrzymali tytuł Nauczyciela z klasą.

5 W 2006 roku nasza szkoła przystąpiła do projektu Szkoła dla Przyszłości. Skupia się on na nauczycielach twórczych niosąc im pomoc metodyczną w rozwiązywaniu problemów związanych z wdrażaniem technologii informacyjnych i komunikacyjnych w nauczaniu różnych przedmiotów.

6 Kolejny rok uczestniczymy w projekcie edukacyjnym Lepsza szkoła Główne cele projektu to: - badanie efektywności nauczania, - rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej, - kształcenie nauczycieli.

7 W styczniu 2006 r. p. Anna Golonka wraz z uczniami realizowała programSzansa dla Młodego Serca zorganizowany przez PBS Medical NZOZ w Sopocie. Program dotyczył profilaktyki chorób serca i układu krążenia, zajęcia z wykorzystaniem komputerów odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej.

8 Pani Wanda Drabicka od grudnia 2003 r. korzysta z internetowego serwisu Moodle, dla egzaminatorów szkół podstawowych i gimnazjów stworzonego przez OKE w Krakowie.

9 Kontakt e-mailowy uczniowie i nauczyciele wykorzystują także często przy wymianie informacji pomiędzy szkołami i instytucjami, oraz redakcją gazety Głos Tyczyna.


Pobierz ppt "Nauczyciel uczący w naszej szkole informatyki mgr Wiesław Zawadzki został w grudniu 2006 r. laureatem konkursu "Notebook dla Aktywnego Nauczyciela"."

Podobne prezentacje


Reklamy Google