Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pracownia Komputerowa. PRACOWNIA KOMPUTEROWA ZESPOŁU SZKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ w PISKOROWICACH PREZENTACJĘ PRZYGOTOWAŁ OPIEKUN PRACOWNI: GRZEGORZ LEBODA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pracownia Komputerowa. PRACOWNIA KOMPUTEROWA ZESPOŁU SZKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ w PISKOROWICACH PREZENTACJĘ PRZYGOTOWAŁ OPIEKUN PRACOWNI: GRZEGORZ LEBODA."— Zapis prezentacji:

1 Pracownia Komputerowa

2 PRACOWNIA KOMPUTEROWA ZESPOŁU SZKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ w PISKOROWICACH PREZENTACJĘ PRZYGOTOWAŁ OPIEKUN PRACOWNI: GRZEGORZ LEBODA

3

4

5 W czerwcu 2007 roku Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Piskorowicach otrzymała nową pracownię komputerowo – informatyczną w ramach Projektu MEN współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny. Wspaniałe komputery, cikłokrystaliczne matryce monitorów, skaner, drukarka laserowa, videoprojektor, możliwość wykorzystania laptopa - to wszystko sprawia, że zajęcia w takiej pracowni to czysta przyjemność. Pracownia oparta jest na systemie operacyjnym Windows XP łącznie 10 stanowisk, ze stałym dostępem do Internetu. W każdym z komputerów zainstalowano pakiet Microsoft Office 2007 oraz programy multimedialne, zaś serwer działa w oparciu o Windows SBS 2003.

6 Pracownia szkoły podstawowej zapewnia: umożliwienie realizacji zadań szkoły wynikających z nauczania informatyki i innych przedmiotów, przygotowanie uczniów do życia w globalnym społeczeństwie informacji, stworzenie możliwości pomocy w integrowaniu uczniów, wyrównywanie szans edukacyjnych i podniesienie jakości edukacji, stworzenie możliwości wykorzystania pracowni dla potrzeb uczniów i działań w środowisku lokalnym, promowanie wykorzystania technologii informacyjnej w nauczaniu innych przedmiotów w różnych wariantach organizacyjnych (lekcje w pracowni komputerowej, lekcje poza pracownią z wykorzystaniem komputera przenośnego i projektora), usprawnienie komunikacji w systemie oświaty.

7 0 z panią Małgorzatą Warcabą

8 TEŻ MALUSZKI

9 Klasa IV

10 Klasa V

11

12 W pracowni komputerowej przeprowadziłem szkolenie dla nauczycieli w zakresie zapoznania z obsługą komputerów pracujących w sieci oraz obsługą projektora multimedialnego współpracującego z laptopem. Pracownia wykorzystywana jest na lekcjach techniki, plastyki, matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, przyrody historii, na zajęciach w klasach I – III i w oddziale zerowym. Świadczą o tym zapisy w zeszycie znajdującym się w pracowni.

13 Klasa VI

14

15 IIa gimnazjum

16

17

18 NA ZAKOŃCZENIE WIDOK Z OKNA NASZEJ PRACOWNI DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "Pracownia Komputerowa. PRACOWNIA KOMPUTEROWA ZESPOŁU SZKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ w PISKOROWICACH PREZENTACJĘ PRZYGOTOWAŁ OPIEKUN PRACOWNI: GRZEGORZ LEBODA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google