Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOŁO KOMPUTEROWE KLAS I-III

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOŁO KOMPUTEROWE KLAS I-III"— Zapis prezentacji:

1 SZKOLNA PRACOWNIA INFORMATYCZNA JEST OTWARTA DLA UCZNIÓW ORAZ DLA INICJATYW SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ

2 KOŁO KOMPUTEROWE KLAS I-III
Klasy I-III

3 KOŁO KOMPUTEROWE KLAS IV-VI

4 KONKURSY Szkoła bierze udział w konkursach, w których komputer i sieć Internet jest elementem zadań konkursowych lub ich rozwiązań. W bieżącym roku szkolnym organizujemy dla wszystkich uczniów klas V-VI Szkoły Podstawowej w Tyczynie multimedialny „Konkurs wiedzy o sporcie”.

5 „AGENDA21”- OGÓLNOPOLSKIE INTERNETOWE KONKURSY EKOLOGICZNE
Bardzo istotną formą pozalekcyjnej działalności uczniów w naszej szkole są konkursy „Agenda21” w których bierzemy udział od 1999r. Nasze dokonania to m. in. I miejsce w Polsce w 2000 r. Dwukrotnie III miejsce w Polsce w konkursach „MULTIPYT CD”” w 2001 r. oraz w konkursie „Ekologia w Unii- My w Unii” w 2002 r. II miejsce w Polsce w finale Internetowego Konkursu Wiedzy z zakresu Ochrony Środowiska „Ekologia w Unii- my w Unii” r.

6 WOJEWÓDZKI KONKURS „NAUKA Z KOMPUTEREM”
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa podkarpackiego. Zadaniem uczniów jest opracowanie projektów o wartościach edukacyjnych, które mogą służyć jako atrakcyjne materiały dydaktyczne podczas realizacji programu nauczania w szkole podstawowej lub gimnazjum.

7 NAUKA Z KOMPUTEREM Co roku bierzemy udział
w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Nauka z Komputem”. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Karolina Stodolak II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Nauka z komputerem2005” oraz Bartłomiej Leśniak wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Nauka z komputerem 2007”.

8 GAZETKA SZKOLNA „WESOŁA SZKOŁA”
Poniedziałkowe zajęcia – praca nad kolejnym numerem gazetki. Opiekunkami grupy są panie: Anna Kowalczyk i Danuta Tadla.

9 GAZETKA SZKOLNA Zajęcia Kółka dziennikarskiego odbywają się w każdy poniedziałek. Gazetka wydawana jest od września 2002 roku. Obecnie pracujemy nad dwudziestym szóstym numerem. Stałe strony naszej szkolnej gazetki to: Szkolne aktualności, Ważne rocznicowe wydarzenia, Nasi ulubieńcy, Ekologia – Ekologia- Ekologia, Nasze zdrowie, Nasz głos, Kącik żartownisia, Krzyżówka. Wesołą Szkołę redaguje: Szkolne Kolegium w skład którego wchodzą uczniowie klas V – VI. Kolejne strony ozdabiane są własnoręcznie wykonanymi rysunkami stosownymi do tekstu.

10 ECDL W szkole pracuje nauczyciel pan Wiesław Zawadzki , który pełni funkcję egzaminatora ECDL z ramienia Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Dwoje nauczycieli przystąpiło do egzaminów ECDL, a sześciu przygotowuje się właśnie na kursie organizowanym w szkole do zdawania pierwszego modułu: Edytory tekstu.

11 HISTORIA SZKOŁY W OBRAZACH
Współpracujemy z absolwentami i rodzicami dzieci chodzących do naszej szkoły w tworzeniu „Historii szkoły w obrazach”. Dzięki temu nasz „album szkolnej historii” ma już ponad 200 zdjęć i ich liczba stale się powiększa. Rok szkolny 1964/65 Rok szkolny 1957/58

12 HISTORIA SZKOŁY W OBRAZACH

13 GMINNE FORUM SAMOKSZTAŁCENIOWE NAUCZYCIELI
Na terenie naszej gminy działa Gminne Forum Samokształceniowe Nauczycieli Nauczania Początkowego. Wymiana doświadczeń w ramach tej działalności odbywa się także z wykorzystaniem Internetu.

14 KURS KOMPUTEROWY DLA NAUCZYCIELI


Pobierz ppt "KOŁO KOMPUTEROWE KLAS I-III"

Podobne prezentacje


Reklamy Google