Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W latach 2003 i 2004 organizowaliśmy, we współpracy z ARiMR, bezpłatne szkolenia obsługi komputerów, dla rolników i bezrobotnych. Łącznie przez dwa lata.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W latach 2003 i 2004 organizowaliśmy, we współpracy z ARiMR, bezpłatne szkolenia obsługi komputerów, dla rolników i bezrobotnych. Łącznie przez dwa lata."— Zapis prezentacji:

1

2 W latach 2003 i 2004 organizowaliśmy, we współpracy z ARiMR, bezpłatne szkolenia obsługi komputerów, dla rolników i bezrobotnych. Łącznie przez dwa lata przeprowadziliśmy ponad 200 godz. szkoleń. Przeszkoliliśmy w tym czasie ponad 90 mieszkańców Matysówki.

3 Komputery szkolne są udostępniane Państwowej Komisji Wyborczej do obsługi informatycznej wyborów powszechnych oraz lokalnych – lokal komisji mieści się na terenie budynku szkolnego.

4 Od grudnia 2003 r. pracownia komputerowa SP w Matysówce jest zgłoszona do PTI jako zarejestrowane miejsce egzaminowania na certyfikat ECDL. Nauczyciel informatyki w naszej szkole ma uprawnienia egzaminatora ECDL.

5 W pracowni uczyliśmy rodziców, jak sprawdzać wyniki sprawdzianu dzieci na stronach OKE w serwisie OBIEG OKE Kraków.

6 Realizowany był tu także projekt IPN: Żywa lekcja historii – Z flagą narodową przez wieki.

7 Na bieżąco wykorzystujemy komputery w pracowni do prowadzenia zajęć wyrównawczych, kółek: informatycznego, plastycznego i historycznego. Redagujemy i drukujemy szkolną gazetkę Matysek, a także przygotowujemy się do konkursów oraz lekcji poszukując w sieci informacji i materiałów.


Pobierz ppt "W latach 2003 i 2004 organizowaliśmy, we współpracy z ARiMR, bezpłatne szkolenia obsługi komputerów, dla rolników i bezrobotnych. Łącznie przez dwa lata."

Podobne prezentacje


Reklamy Google