Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NOWE TECHNOLOGIE NA USŁUGACH EDUKACJI Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grodkowie Podstawowe informacje o projekcie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NOWE TECHNOLOGIE NA USŁUGACH EDUKACJI Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grodkowie Podstawowe informacje o projekcie."— Zapis prezentacji:

1 NOWE TECHNOLOGIE NA USŁUGACH EDUKACJI Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grodkowie http://psp3grodkow.wodip.opole.pl/ Podstawowe informacje o projekcie

2 Kilka słów o projekcie Projekt realizowany jest przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu. Projekt realizowany jest przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu. W projekcie biorą udział uczniowie i nauczyciele 45 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych realizujących kształcenie ogólne z województwa opolskiego. W projekcie biorą udział uczniowie i nauczyciele 45 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych realizujących kształcenie ogólne z województwa opolskiego. Realizacja projektu została zaplanowana na okres od 1 października 2009r. do 30 kwietnia 2010r. Realizacja projektu została zaplanowana na okres od 1 października 2009r. do 30 kwietnia 2010r.

3 Każda szkoła uczestnicząca w projekcie otrzymała wsparcie merytoryczne i techniczne pozwalające na rozszerzenie oferty edukacyjnej. Każda szkoła uczestnicząca w projekcie otrzymała wsparcie merytoryczne i techniczne pozwalające na rozszerzenie oferty edukacyjnej. Zajęcia dotyczyły miejsc, które są uczniom dobrze znane, a nauczyciele prowadząc zajęcia korzystali opracowanych przez siebie scenariuszy zajęć, pozwalających na pokazanie uczniom swojej szkoły, miejscowości i najbliższych okolic z nowej perspektywy. Zajęcia dotyczyły miejsc, które są uczniom dobrze znane, a nauczyciele prowadząc zajęcia korzystali opracowanych przez siebie scenariuszy zajęć, pozwalających na pokazanie uczniom swojej szkoły, miejscowości i najbliższych okolic z nowej perspektywy. W projekcie zostały wykorzystane nowoczesne technologie pozyskiwania i przetwarzania informacji. W projekcie zostały wykorzystane nowoczesne technologie pozyskiwania i przetwarzania informacji. Do prowadzenia projektu w każdej szkole zostało przeszkolonych 3 nauczycieli oraz 1 szkolny koordynator projektu. Do prowadzenia projektu w każdej szkole zostało przeszkolonych 3 nauczycieli oraz 1 szkolny koordynator projektu.

4 Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

5 Mapa szkół biorących udział w projekcie Nowe Technologie Na Usługach Edukacji

6 Formy działalności W ramach projektu NTUE uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w różnorodnych formach działalności: W ramach projektu NTUE uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w różnorodnych formach działalności: - zajęcia w grupach - zajęcia w grupach - wykłady - wykłady - spotkania autorskie - spotkania autorskie - warsztaty - warsztaty - wycieczki - wycieczki - konkursy - konkursy

7 Uczniowie wykorzystując nowe technologie: - przygotowywali wystawy - przygotowywali wystawy - przeprowadzili wywiady - przeprowadzili wywiady - dokonywali nagrań audio i video - dokonywali nagrań audio i video - uczestniczyli w występach artystycznych - uczestniczyli w występach artystycznych - poznali tradycje i zwyczaje świąt Bożego Narodzenia i świąt Wielkanocnych - poznali tradycje i zwyczaje świąt Bożego Narodzenia i świąt Wielkanocnych - prowadzili foto – kronikę naszej szkoły. - prowadzili foto – kronikę naszej szkoły.

8 Koordynator projektu - Jolanta Szuchta Koordynator projektu - Jolanta Szuchta Nauczyciele prowadzący projekt: Nauczyciele prowadzący projekt: - Ludmiła Rudnicka - Ludmiła Rudnicka - Grażyna Jakubowska - Grażyna Jakubowska - Wiesław Jakubowski - Wiesław Jakubowski http://www.ntue.wodip.opole.pl


Pobierz ppt "NOWE TECHNOLOGIE NA USŁUGACH EDUKACJI Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grodkowie Podstawowe informacje o projekcie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google