Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOMUNIKUJMY SIĘ. Komunikacja według TIK Jak używamy TIK w codziennym życiu? w szkole: Zakładamy klasowe blogi – razem z wychowawcami tworzymy specjalne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOMUNIKUJMY SIĘ. Komunikacja według TIK Jak używamy TIK w codziennym życiu? w szkole: Zakładamy klasowe blogi – razem z wychowawcami tworzymy specjalne."— Zapis prezentacji:

1 KOMUNIKUJMY SIĘ

2 Komunikacja według TIK Jak używamy TIK w codziennym życiu? w szkole: Zakładamy klasowe blogi – razem z wychowawcami tworzymy specjalne strony poświęcone naszej klasie. w domu: Używamy profili na poszczególnych portalach społecznościowych.

3 Portale społecznościowe Facebook, Nasza Klasa, Twitter, Google +, Skype, Gadu-gadu.

4 E-mail WP, Gmail, Onet, Interia, O2. Korzyści: Szybkie porozumiewanie się, Przesyłanie danych (zdjęcia, prace itp.),

5 Na portalach Nie umieszczaj obraźliwych komentarzy, Nie wstawiaj zdjęć bez zgody danej osoby, Nie podawaj swoich danych osobowych, np.: numer telefonu, miejsce zamieszkania, wiek, PIN konta bankowego.

6 Telefon nauczyciel-rodzic-uczeń

7 Gazetki i blogi Gazetka szkolna w Internecie: sposób wymiany informacji, które zamieszczają uczniowie. Blog klasowy: wiadomości publikowane poprzez uczniów danej klasy w Internecie.

8 Systemy monitorowania Założenie elektrycznego dziennika, który ma za zadanie umożliwić nauczycielom, uczniom i rodzicom dostęp do: Ocen, Liczby spóźnień, Nieobecności, Zachowania.

9 Strona Internetowa Szkoły

10 Ćwiczenie Znajdź e-mail wybranego przez siebie nauczyciela.

11 Dziękujemy za uwagę! Klasa 6c


Pobierz ppt "KOMUNIKUJMY SIĘ. Komunikacja według TIK Jak używamy TIK w codziennym życiu? w szkole: Zakładamy klasowe blogi – razem z wychowawcami tworzymy specjalne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google