Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zwyczajni-Nadzwyczajni Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Rok szkolny 2013/2014 (część druga)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zwyczajni-Nadzwyczajni Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Rok szkolny 2013/2014 (część druga)"— Zapis prezentacji:

1 Zwyczajni-Nadzwyczajni Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Rok szkolny 2013/2014 (część druga)

2 Klaudia Osińska Zwyczajna: uczennica klasy 3 dt Nadzwyczajna : bardzo utalentowana wszechstronnie: rysuje, śpiewa w chórze szkolnym, pracuje w restauracji, maluje paznokcie prawie profesjonalnie sobie i innym, gra w ping-ponga, robi piękne bukiety z papieru... I jeszcze dobrze się uczy. Jest ciągle zajęta i zawsze uśmiechnięta. Jak ona to robi?

3

4

5 Kacper Nakonieczny Zwyczajny: uczeń kl. 1 al Nadzwyczajny: uprawia sport o nazwie free ride. Polega on na szybkiej jeździe na specjalnym rowerze i skokach. W zawodach, które mają swoich organizatorów, może startować każdy. Rower nazywa się MTB. Dyscyplina jest przyszłościowa, ma dużo zawodników i kibiców. Ćwiczy i czeka na sponsora. Jeździ od 7 lat!

6

7

8 Oliwia Kowalska Zwyczajna: uczennica klasy 2 ht Nadzwyczajna: jeździ konno z pasją i ze znawstwem. Dla siebie. Bo lubi.

9

10

11 Patryk Ładny Zwyczajny: uczeń klasy 1 dl Nadzwyczajny: Jeździ na rowerze bmx prawie profesjonalnie. Nie jest to zwykła jazda na czas, ale na umiejętność dokonywania skoków, skrętów, tricków i innych ewolucji. Jest to niełatwe, czasami ryzykowne i wymaga dużej sprawności fizycznej. Bierze udział w zawodach i czeka na sponsora. Aha! I uprawia jeszcze snowbord...

12

13

14 Dorota Maziak Zwyczajna: uczennica klasy 1 dl Nadzwyczajna: Uzdolniona plastycznie (po kursach w domu kultury): robi zdjęcia, rysuje, robi makijaże. Jest już doceniana: zdobywała laury w konkursach fotograficznych (2 wyróżnienia) i plastycznych (2 pierwsze miejsca). Ma zamiar się rozwijać i próbować sił w konkursach. Patrząc na zdjęcia prac, już się wie: to jest po prostu ARTYSTKA!

15

16

17 Arkadiusz Grzesiak Zwyczajny : uczeń kl. 1 az Nadzwyczajny : ratownik WOPR od 2 lat (ma ponad 400 godzin stażu na basenie), harcerz (należy do drużyny działającej na Wrotkowie pod nazwą Czarna Czwórka). Razem z drużyną bierze udział w rajdach turystycznych, wycieczkach, imprezach harcerskich. Nie każdemu by się chciało…

18

19 Tomasz Samborski Zwyczajny: uczeń kl. 1bt Nadzwyczajny: pasjonuje się fotografią. Zaczęło się od tego, że kupił sobie aparat - lustrzankę i już robi dobre zdjęcia. Śpiewa w szkolnym chórze, interesuje się dobrą kuchnią.

20

21

22 Wojciech Pawelec Zwyczajny: uczeń kl. 2 bl Nadzwyczajny : koszykarz, który trenuje od kilku lat nie tylko w szkole, ale również w klubie Start. Jeżeli ma się treningi codziennie, a w sobotę – niedzielę jeszcze mecze, to już nie jest zabawa w sport, tylko realizacja swoich marzeń z pasją i zaangażowaniem godnym prawdziwego sportowca.

23

24

25 Izabela Śmigielska Zwyczajna : uczennica klasy 3 BL. Nadzwyczajna: interesuje się fotografią (udział w konkursach fotograficznych) sportem (prowadzi imprezy sportowe, gra w siatkówkę), tańczy (uczestniczka zawodów tanecznych), bierze udział w życiu szkoły (pomaga przy organizacji Dni Otwartch, targów edukacyjnych itp.). Największą pasją jest jednak fotografowanie. Wiadomość bieżąca: Iza zdobyła 1 miejsce w konkursie fotograficzno- historycznym Ślady przeszłości!

26

27

28 Bartłomiej Sobolewski Zwyczajny: uczeń kl. 2 at Nadzwyczajny od ubiegłego roku, bo: pisze wiersze, podróżuje, ma zdolności plastyczne, które realizuje w fotografii, rysunkach, obrazach. W tym roku już odnotował pierwsze osiągnięcia: zajął 3 miejsce w konkursie fotograficzno-historycznym Ślady przeszłości, za załączone zdjęcie.

29

30

31 Agnieszka Janisz Zwyczajna: uczennica klasy 3bl. Nadzwyczajna: jej hobby - to sport. Gra w siatkówkę niemalże zawodowo. Trenuje w klubie AZS UMCS TPS LUBLIN od 8 lat. Na swoim koncie ma wicemistrzostwo Polski Kadetek 2012, udział w Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej, od 5 lat występuje w kadrze wojewódzkiej. Co roku reprezentuje szkołę na zawodach lekkoatletycznych i na licealiadzie. Teraz też trenuje z zaangażowaniem, choć jest w klasie maturalnej.

32 Agnieszka podczas meczu półfinałowego Mistrzostw Polski Kadetek

33 Z djęcia ze spotkania z idolami - zawodnikami Jastrzębskiego Węgla,którzy w naszej szkole odbywali trening przed meczem ze SKRĄ Bełchatów w Lublinie

34 Choina Magdalena Zwyczajna: uczennica klasy 3 dl Nadzwyczajna : w wolnej chwili robi maskotki. Obdarowuje nimi na razie przyjaciół i rodzinę, ale niewykluczone, że z tego też może być zawód. Oprócz tego rysuje. A oprócz tego jeszcze – ma maturę. I ze wszystkim nadąża.

35

36 Bartłomiej Chudowolski Zwyczajny: uczeń kl. 2 et Nadzwyczajny: interesuje się i tworzy muzykę hip-hopową i rap. Nagrywa utwory o życiu, problemach świata, młodzieży. W swoich tekstach stara się przekazać najwyższe wartości. Można go obejrzeć i posłuchać w internecie na youtube pod pseudonimem Chudy. Ma nagrane już dużo utworów, a wypuszczone w internecie – 5 (np. W ciemności). Występuje również na żywo np. ostatnio w Lubartowie i Łęcznej. Jest w trakcie nagrywania płyty. A kronikarz dodał: ma słuch muzyczny i pasję.

37

38 Warsztat pracy Bartka

39 Są to dwie pierwsze części Zwyczajnych- Nadzwyczajnych uczniów Naszej Szkoły. Następne części będą ukazywać się po zebraniu i opracowaniu dokumentacji. Czekamy na nowe zgłoszenia, liczymy na współpracę z łącznikami z biblioteką.


Pobierz ppt "Zwyczajni-Nadzwyczajni Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II Rok szkolny 2013/2014 (część druga)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google