Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Możesz uczyć się wszędzie, ale u nas najlepiej Ci będzie ale u nas najlepiej Ci będzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Możesz uczyć się wszędzie, ale u nas najlepiej Ci będzie ale u nas najlepiej Ci będzie."— Zapis prezentacji:

1 Możesz uczyć się wszędzie, ale u nas najlepiej Ci będzie ale u nas najlepiej Ci będzie

2 Do dyspozycji uczniów mamy: dwie pracownie komputerowe salę multimedialną pracownię językową z tablicą multimedialną nowoczesne i ładne pracownie przedmiotowe gabinet pedagoga i higienistki

3 bibliotekę z trzema stanowiskami komputerowymi dla uczniów stołówkę świetlicę kawiarenkę patio Do dyspozycji uczniów mamy:

4 halę sportową salę gimnastyczną siłownię salę fitness boisko do piłki nożnej Do dyspozycji uczniów mamy:

5 Imprezy Na dużym holu – tzw. szachownicy odbywają się liczne imprezy, między innymi: Akademie Dzień Chłopaka Dzień Patrona – Jana Pawła II Andrzejki Mikołajki Wigilie klasowe Pierwszy Dzień Wiosny Dzień Otwartych Drzwi Dzień Kobiet Dni Językowe

6 Imprezy Dzień Patrona Szkoły – Jana Pawła II Andrzejki Wystawa zwierząt

7 Imprezy Dzień Chłopaka Dzień Kobiet Dni Językowe Mikołajki

8 Imprezy Pierwszy Dzień Wiosny Dzień Otwartych Drzwi

9 Teatr Trapez Mamy na swoim koncie sukcesy na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim. Nasze spektakle np. Mur czy Alicja i czary są pretekstem do głębszych przemyśleń i słyną z profesjonalnych realizacji scenicznych.

10 Sport Uczniowie korzystają z dużej oferty dodatkowych zajęć sportowych. SKS: koszykówka, siatkówka, piłka nożna, zajęcia wzmacniające na nowoczesnej siłowni, zajęcia na basenie, wyjazdy na białą szkołę liczne zawody sportowe.

11 Sukcesy w 2013r. 5 finalistów i 1 laureat wojewódzkich olimpiad przedmiotowych: z biologii, geografii, historii. Czołowe miejsca w ogólnopolskich konkursach z języka niemieckiego. Laureaci powiatowych konkursów przyrodniczych. I miejsce drużynowo w Powiatowej Gimnazjadzie. Liczne sukcesy w piłce nożnej i szachach. Czołowe lokaty w wojewódzkich konkursach plastycznych i wokalnych.

12 W naszej szkole działają: Wolontariat Koło PCK, które zajmują się pomaganiem potrzebującym

13 Mamy: Rzutniki i komputery w każdej klasie Szafki dla wszystkich uczniów Monitoring na korytarzach i na zewnątrz Dziennik elektroniczny umożliwia dostęp do ocen na bieżąco za pośrednictwem Internetu

14 Jesteśmy najlepsi Jesteśmy szkołą sukcesu zarówno w zakresie przedmiotów humanistycznych, jak i matematyczno-przyrodniczych. Uzyskujemy wysoką Edukacyjną Wartość Dodaną. Wyniki egzaminów są wyższe niż średnie powiatu, województwa i kraju.

15 Egzaminy z matematyki i przedmiotów przyrodniczych

16 Egzaminy z przedmiotów humanistycznych

17 Egzaminy z języków obcych

18 Szkoła to nie tylko nauka … projekty wycieczki przerwywarsztaty artystyczne

19 Zajrzyj do nas www.gim2.lubliniec.pl

20 To jest miejsce, to jest czas, musisz znaleźć się wśród nas !!!


Pobierz ppt "Możesz uczyć się wszędzie, ale u nas najlepiej Ci będzie ale u nas najlepiej Ci będzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google