Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wychowawca : Sylwia Szczęsna - Cichoń

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wychowawca : Sylwia Szczęsna - Cichoń"— Zapis prezentacji:

1 Wychowawca : Sylwia Szczęsna - Cichoń
Klasa 4b rok szkolny 2009/2010 Wychowawca : Sylwia Szczęsna - Cichoń

2 Kilka słów o nas Wychowawca: Sylwia Szczęsna – Cichoń, nauczycielka matematyki i przyrody, opiekun samorządu szkolnego, prowadzi koło origami i gier logiczno – strategicznych, lubi grać w siatkę , chodzić po górach i jeździć na rowerze.

3 Bartek B. Kacper M. Kacper - bardzo lubię słuchać hip – hop oraz oglądać filmy akcji, jestem energicznym i uśmiechniętym chłopcem. Bartek – moim ulubionym przedmiotem jest w-f. W wolnym czasie oglądam restling, gram w piłkę nożną lub w gry komputerowe.

4 Klaudia C. Wiktoria T. Klaudia - lubię matematykę, uprawiam karate, w wolnym czasie czytam książki przygodowe lub gram na komputerze. Potrafię ładnie rysować i śpiewać! Wiktoria - ładnie czytam, maluję i się uśmiecham, w wolnym czasie gram na komputerze lub bawię się z młodszym kuzynem. W szkole najbardziej lubię w-f i matematykę.

5 Kamil N. Krzyś K. Krzysztof - w szkole najbardziej lubię matematykę, w wolnym czasie uprawiam piłkę ręczną – gram na pozycji bramkarza! Potrafię szybko biegać, ładnie rysować i świetnie gram w piłkę nożną. Kamil – w szkole najbardziej lubię kolegów ponieważ są mili i fajni, w wolnym czasie gram w piłkę z bratem na podwórku, gram na komputerze i rozwiązuje krzyżówki. Interesuję się przyrodą i zwierzętami.

6 Magda G. Iza P. Magdalena - moim ulubionym przedmiotem jest w-f a książką „Awantura o Basię”, w wolnym czasie grywam na komputerze i biję rekordy w skakaniu na skakance! Izabela - w szkole lubię uczyć się języka polskiego, potrafię ładnie rysować i grać w piłkę nożną. W czasie wolnym najchętniej spotykam się z koleżankami.

7 Magda P. Julia O. Julia - lubię pływać, rysować i uczyć się matematyki. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi. Umiem świetnie tańczyć, śpiewać i …gwizdać! Magdalena - lubię uczyć się języka polskiego, pływać oraz słuchać muzykę pop i rock. Interesuję się przyrodą, origami, zwierzętami i grami. W przyszłości chcę pracować jako wolontariusz w schronisku dla zwierząt.

8 Natalia R. Ewa S. Ewa - jestem miła i sympatyczna, lubię uczyć się matematyki, religii i języka angielskiego. W wolnym czasie chętnie bawię się z rodzeństwem. Natalia - mam wiele zainteresowań: maluję, składam origami, jeżdżę na nartach i łyżwach, uprawiam karate, lubię robić zdjęcia i zwiedzać ciekawe miejsca . Uczestniczę w zajęciach Akademii Młodych Odkrywców na Wydziale Fizyki PW oraz uczęszczałam, na Uniwersytet Dzieci. Najbardziej lubię matematykę.

9 Damian G. Mateusz S. Mateusz - jestem wesoły, lubię zwierzęta, wolnym czasie gram w piłkę i jeżdżę na rowerze, moje ulubione przedmioty to matematyka i w-f. Damian – jestem bardzo wysportowanym chłopcem, świetnie gram w piłkę nożną oraz koszykówkę. Lubię wycieczki i wyzwania takie jak sporty ekstremalne.

10 Kamil P. Kacper S. Kacper - w szkole najbardziej lubię wychodzić na przerwę, w czasie wolnym lubię rozmawiać z kolegami i układać klocki Lego, jestem dobry z historii. Kamil - w wolnym czasie gram w piłkę nożną lub oglądam filmy akcji, lubię matematykę i lekcje w-f. Jestem bardzo samodzielny – potrafię umyć okna oraz zrobić pierogi!

11 Ola M. Agata W. Aleksandra - interesuję się przyrodą, zwierzętami , chętnie rysuje i czytam książki. Moje ulubione przedmioty to język polski i w-f. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i rolkach, ćwiczę karate. Moją ulubioną piosenkarką jest Agnieszka Chylińska. Agata - w wolnym czasie czytam książki, pływam , jeżdżę na rowerze i rolkach. Interesuję się historią mojego regionu (biorę udział w konkursach regionalnych). Lubię matematykę i plastykę . Po lekcjach chętnie pomagam koleżankom zrozumieć trudne zagadnienia z różnych przedmiotów.

12 Klaudia D. Ola K. Klaudia - w wolnym czasie jeżdżę na rolkach, rowerze , nartach i ćwiczę karate, składam modele origami, dobrze gam w piłkę nożną. W szkole lubię matematykę i sztukę. Jestem bardzo samodzielna – potrafię zrobić kopytka i sałatkę jarzynową. Aleksandra - w szkole lubię język polski i w-f, po lekcjach interesuję się sztukami walki, szczególnie karate. W czasie wolnym wyjeżdżam z rodziną na działkę. W 4 klasie zostałam I wicemiss SP 107.

13 Podsumowanie tego roku
Wigilia klasowa Szkolne kolędowanie

14 Podsumowanie tego roku
Otrzęsiny klas 4 Dzień wiosny

15 Podsumowanie tego roku
prezentacje Turniej klasowy z okazji 3 maja

16 Pozdrawiamy wszystkich ! ŻYCZYMY MIŁYCH WAKACJI
Klasa 4b


Pobierz ppt "Wychowawca : Sylwia Szczęsna - Cichoń"

Podobne prezentacje


Reklamy Google