Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt."— Zapis prezentacji:

1 Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt Z FIZYKĄ, MATEMATYKĄ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ ZDOBYWAMY ŚWIAT !!! jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA

2 Nazwa szkoły: Gimnazjum im. Mieszka I w Cedyni ID grupy : 98/1_p_g1 Opiekun : Małgorzata Łukaszewicz Kompetencja: Przedsiębiorczość Temat projektowy: Moja miejscowość. Semestr/rok szkolny : Semestr II; 2010 / 2011

3 Cedynia jest miastem z ogromnym bagażem historycznym, ale również miejscem o niesamowitych zakątkach przyrodniczych. A co najważniejsze… miejscem gdzie my – gimnazjaliści cedyńscy dorastamy. W tej prezentacji chcemy przybliżyć naszą miejscowość i pokazać, że mimo, że jest to mała miejscowość, nie można się tu nudzić. Zapraszamy

4 STADION SPORTOWY W Cedyni istnieje klub piłkarski Czcibor Cedynia, w którym grają uczniowie naszego gimnazjum. Oprócz treningów i meczy odbywają się tu różne imprezy sportowe.

5 ZESPÓŁ BOISK ORLIK Zespół boisk znajduje się przy szkole; wielu gimnazjalistów korzysta z tego kompleksu, gramy w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, a nawet w tenisa ziemnego.

6 AMFITEATR LEŚNY W sezonie wiosenno - letnim w naszym amfiteatrze odbywa się dużo imprez o charakterze lokalnym, np. Dni Cedyni – 3- dniowa impreza z zabawami, konkursami i zawodami sportowymi.

7 POMNIK NA GÓRZE CZCIBORA W TYM MIEJSCU PODCZAS DNI CEDYNI ODBYWAJĄ SIĘ BITWY WOJÓW I KONKURS NA BIAŁOGŁOWĘ.

8 ŚWIETLICA GMINNA TĘCZA W świetlicy organizowane są zajęcia plastyczne, muzyczne, okolicznościowe, sportowe, różne wyjazdy, z których możemy skorzystać.

9 PLAC ZABAW Gimnazjaliści często spotykają się na placu zabaw, głównie towarzysko, ale także z powodu boiska, które graniczy z placem. Poza tym mamy młodsze rodzeństwo, które może skorzystać z huśtawek.

10 WIEŻA WIDOKOWA Wielu z nas lubi spacerować po Cedyni (którą nazywamy też Miastem na 7 wzgórzach). Z wieży widokowej widać całą panoramę Cedyni.

11 KOŚCIÓŁ Kościół jest następną perełką na drodze spacerowiczów.

12 KLASZTOR CYSTEREK Kiedyś był tutaj klasztor, później tylko straszące ruiny, a teraz hotel z restauracją.

13 GRODZISKO Miejsce, w którym kiedyś istniał gród cedyński, teraz jest tam miejsce spotkań młodzieży oraz wspaniałe miejsce do relaksu.

14 ALEJA KASZTANOWA Aleja kasztanowa to najlepsza trasa spacerowiczów, prowadząca aż do boiska i amfiteatru.

15 PRACOWNIA KOMPUTEROWA PRACOWNIA JĘZYKOWA

16 TU – TWORZENIE MAPY CEDYNI CIĘŻKA PRACA, ALE EFEKT WIĘCEJ NIŻ ZADOWALAJĄCY

17 A TO MY PODCZAS ZAJĘĆ

18 PRZEPROWADZILIŚMY MAŁĄ ANKIETĘ… Okazało się, że nasi gimnazjaliści najbardziej lubią przebywać w pracowni komputerowej, później na boisku, na Orliku, natomiast niewielka część woli amfiteatr oraz spacery.

19 Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt Z FIZYKĄ, MATEMATYKĄ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ ZDOBYWAMY ŚWIAT !!! jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA


Pobierz ppt "Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie Projekt."

Podobne prezentacje


Reklamy Google