Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dlaczego PSP w Brzeźnicy jest fajną szkołą Sam zobacz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dlaczego PSP w Brzeźnicy jest fajną szkołą Sam zobacz."— Zapis prezentacji:

1

2 Dlaczego PSP w Brzeźnicy jest fajną szkołą Sam zobacz.

3 Boiska Od 30 września 2007 roku, zostały oddane do użytku nowe piękne boiska oraz 60 metrowa bieżnia z piaskownicą do skoku w dal. Można tu doskonale spędzać wolny czas.

4 Dyskoteki Co jakiś czas Samorząd Uczniowski organizuje dyskoteki, podczas których świetna zabawa urozmaicana jest konkursami i licznymi atrakcjami.

5 Rajdy Ciekawą atrakcją są wycieczki piesze, organizowane przez pana Tadeusza Pomorskiego, w czasie których zawsze panuje miły klimat i wyśmienita zabawa.

6 Zawody Uczniowie PSP w Brzeźnicy reprezentują swoją szkołę na różnego rodzaju zawodach i turniejach. Wszyscy uczestnicy z chęcią walczą o zwycięstwo.

7 Przedstawienia i teatrzyki Ciekawymi wydarzeniami są teatrzyki i przedstawienia, podczas których wszyscy uczniowie z ciekawością śledzą poczynania aktorów.

8 Biblioteka W budynku szkolnym funkcjonują dwie biblioteki, jedna szkolna, a druga publiczna.Codziennie są one odwiedzane przez starszych i młodszych czytelników.

9 Ferie W czasie ferii zimowych w szkole organizowane są mistrzostwa szkoły w warcabach. Jest to doskonałe zajęcie, podczas którego rozwijamy swój umysł.

10 Święto Rodziny Co roku, odbywa się także Święto Rodziny. Uczniowie obchodzą je razem ze swoimi rodzicami, startując w licznych konkursach i turniejach. Wszystkim zawsze towarzyszy dobra zabawa.

11 Pracownia informatyczna Już od pewnego czasu w szkole funkcjonuje nowoczesna pracownia informatyczna. Jest ona doskonałym połączeniem nauki i zabawy. Autor: Marcin Śmietanka


Pobierz ppt "Dlaczego PSP w Brzeźnicy jest fajną szkołą Sam zobacz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google