Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pokaz przygotowała: Magdalena Kostka Moja szkoła to Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej mająca swoją siedzibę przy ulicy 20 –go Października.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pokaz przygotowała: Magdalena Kostka Moja szkoła to Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej mająca swoją siedzibę przy ulicy 20 –go Października."— Zapis prezentacji:

1

2 Pokaz przygotowała: Magdalena Kostka

3 Moja szkoła to Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej mająca swoją siedzibę przy ulicy 20 –go Października 2 Popularnie nazywamy ją TRÓJKĄ

4 Lubię moją szkołę bo…… ….daje szerokie horyzonty dzięki nim kiedyś osiągniemy szczyty tu znajdziesz przyjaciela i zjesz dobry posiłek.

5 Nasza szkoła ma bogatą tradycję, nauczała naszych rodziców a nawet dziadków. Niektórzy musieli kiedyś nosić mundurki i białe kołnierzyki.

6 Dziś wygląda to bardziej kolorowo

7 O nasze zdrowie dba pani pielęgniarka –pani Aurelia Pajzderska, która zawsze jest miła i uśmiechnięta. …chociaż z niektórymi różnie to bywa.

8 Dzięki bibliotece w naszej szkole nie ma mowy o żadnej nudzie. Tu każdy znajdzie ciekawą książkę.

9 albo znajdzie sobie ciekawe zajęcia na świetlicy

10 Każdy z nas codziennie przychodząc do szkoły odczuwa głód wiedzy a najwięcej o głodzie wiedzą te panie i robią różne cuda w tym miejscu

11 W naszej szkole organizowane są różne akcje charytatywne, artystyczne, promujące zdrowie oraz te, które dbają o nasze bezpieczeństwo

12 Jeździmy na wycieczki, uprawiamy sport oraz robimy coś dla innych.

13 1. TRZYMAJ FORMĘ 2. ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE 3. BĄDŹMY ZDROWI- WIEMY, WIĘC DZIAŁAMY 4. NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ 5. BEZPIECZNA SZKOŁA 6. SZKOŁA BEZ PRZEMOCY, 7. DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 8. WARZYWA I OWOCE W SZKOLE Popularne akcje w naszej szkole to: każdy uczeń jest związany z co najmniej jedną z nich

14 o istnieniu naszej szkoły czasem dowiaduje się całe miasto

15 Najbliższa akcja, która nas czeka w niedzielę 13.01.2013r. to XXI Finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Wzorem ubiegłych lat do akcji tej włączają się również członkowie Szkolnego Koła PCK, działającego w naszej szkole. Na ulicach Środy będziecie mogli ich spotkać w niedzielę 13 stycznia. Przyłączcie się do zbiórki na rzecz WOŚP. Liczy się każda złotówka! Cel jest szczytny - w tym roku podczas kwesty zbierane będą fundusze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów.

16 Fotografie zaczerpnięto z oficjalnej strony internetowej naszej szkoły czyli: www.sp3sroda.edu.pl


Pobierz ppt "Pokaz przygotowała: Magdalena Kostka Moja szkoła to Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej mająca swoją siedzibę przy ulicy 20 –go Października."

Podobne prezentacje


Reklamy Google