Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spis treści: Wstęp Niebezpieczeństwa na drodze W Internecie W kuchni Bandyci Koniec Autorzy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spis treści: Wstęp Niebezpieczeństwa na drodze W Internecie W kuchni Bandyci Koniec Autorzy."— Zapis prezentacji:

1 Spis treści: Wstęp Niebezpieczeństwa na drodze W Internecie W kuchni Bandyci Koniec Autorzy

2 Każdy wie, że w otaczającym go świecie może stać się mu coś złego. W tej prezentacji będą ukazane niektóre z tych niebezpieczeństw.

3

4 Na drodze czai się wiele niebezpieczeństw np.: samochody. W wypadkach drogowych ginie rocznie w Polsce nawet do 3582 osób. Liczba rannych jest Niemal 10 razy większa. Niestety wiele dzieci traci życie przez… swoich rodziców. Przez ich nieuwagę i lekkomyślność podopieczny trafia pod samochód itp.

5

6 Wielu z nas uległa już,,magii Internetu : portale społecznościowe (Facebook, Twiter ), poczta elektroniczna oraz fora Internetowe. Internet może być nie tylko pożyteczny (wyszukiwanie danych do prac domowych, do pracy), ale także groźny. Nigdy nie mamy pewności z kim piszemy lub kto jest po drugiej stronie. W świecie Internetu istnieją tak zwani hakerzy. Włamują się do cudzego komputera i wykradają z niego dane. Nie wolno podawać obcym osobom swojego numeru telefonu, adresu itp.

7

8 Może to się wydać niektórym śmieszne, ale w kuchni może być równie dużo niebezpieczeństw co na drodze i w Internecie. Kuchnia to szczególnie niebezpieczne miejsce dla dzieci. Mogą włączyć kuchenkę i się oparzyć, wziąć nóż i się poważnie zranić. Na dziecko w kuchni muszą zwracać uwagę zarówno rodzice, jak i starsze rodzeństwo.

9

10 Każdy wie kim jest bandyta. Nazywamy tak ludzi, którzy nie raz mordują lub kradną. Przeprowadzają napady na banki, porywają. Bardzo często podczas zamachów biorą zakładników, zazwyczaj są to niewinni ludzie.

11 Dziękujemy za obejrzenie prezentacji !

12 Witold Naglik Karol Korba Źródła Obrazy: Wikipedia, Wolna Encyklopedia, Grafiki Google Tekst: Witold Naglik i Karol Korba Muzyka: The Legend of Zelda 25th Anniversary Medley Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Zakrzowie, kl.V E-mail: witoldy111@interia.plwitoldy111@interia.pl Nr.telefonu do szkoły: 122818017 Nr.szkoły: 323 E-mail szkoły : spzakrzow@interia.plspzakrzow@interia.pl Opiekun: Tomasz Wyczesany


Pobierz ppt "Spis treści: Wstęp Niebezpieczeństwa na drodze W Internecie W kuchni Bandyci Koniec Autorzy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google