Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień na Tak – Tak dla Wyobraźni Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień na Tak – Tak dla Wyobraźni Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu."— Zapis prezentacji:

1

2 Dzień na Tak – Tak dla Wyobraźni Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz. G. B. Shaw Takie hasło przyświecało nam, gdy organizowaliśmy w naszym gimnajzum Dzień na Tak. Chcieliśmy udowodnić, że w szkole czas można spędzać nie tylko na nauce w klasycznej, niezbyt lubianej przez większość uczniów formie. Szkoła to miejsce, w którym przebywamy większość dnia, to tutaj zdobywamy wiedzę, nowe doświadczenia, zawiązujemy przyjaźnie, ale też rozwijamy swoje talenty i umiejętności. 20 marca mieliśmy okazję pochwalić się nimi, mogliśmy pokazać, jacy jesteśmy twórczy i jaki potencjał drzemie w każdym z nas z osobna i we wszystkich nas razem. Powróćmy choć na moment do tych radosnych chwil !!!

3 JURY W jury zasiadali : p. Beata Błachut, Aleksandra Krajewska, Maciej Szczapa i p. piel ę gniarka Teresa Krym.

4 SZTAFETA W sztafecie uczestniczyły trzy dziewczyny i trzech chłopców z ka ż dej klasy.

5 ANIO Ł KI CHARLIEGO W konkurencji Aniołki Charliego dwoje uczniów: dziewczyna i chłopak - prezentowało oryginalny i ciekawy strój.

6 NAJZDROWSZY WYPIEK Jury wybierało najsmaczniejszy i najzdrowszy wypiek przygotowany przez ka ż d ą klas ę.

7 KARaOKE Przedstawiciele poszczególnych klas zachwycali nas swoim ś piewem.

8 FACJATA Facjata – to konkurs na najciekawszy i najładniejszy makija ż.

9 KONKURENCJA Z WYCHOWAWC Ą W tej konkurencji udział brał wychowawca b ą d ź inny nauczyciel, który na plecach swojego ucznia miał narysowa ć bałwana, maj ą c zasłoni ę te oczy

10 WSZYSTKIM BARDZO SI Ę PODOBAŁO ! Wra ż enia były pozytywne, a p. E. Ciszewska i prowadz ą cy kontrolowali cał ą sytuacj ę.

11 Podsumowanie naszych zmaga ń : I miejsce Klasa III d II miejsce Klasa II e III miejsce Klasa II c

12 Podzi ę kowania nale żą si ę naszym pedagogom, którzy przygotowali imprez ę. Nad organizacj ą i przebiegiem cało ś ci czuwały: mgr Maria Wytrykowska mgr Monika Drygiel-Kobyli ń ska mgr Anna Moczydłowska Za sekcj ę dziennikarsk ą odpowiedzialna była: mgr Urszula Torenc Dekoracje przygotowała: mgr Alicja Ż elazo Zawody sportowe przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Ewa Ciszewska mgr Magdalena Kowalczyk mgr Małgorzata R ą czka mgr Tomasz Rosa

13 KONIEC OPRACOWAŁY: IZABELA JARZĄBEK NATALIA GÓRECKA IZABELA JAROSZ


Pobierz ppt "Dzień na Tak – Tak dla Wyobraźni Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google