Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

.. Witam. Kandyduję na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Nazywam się Maciej Wyleżałek i chodzę do klasy 3G i mam 18 lat. Uwielbiam sztuki walki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ".. Witam. Kandyduję na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Nazywam się Maciej Wyleżałek i chodzę do klasy 3G i mam 18 lat. Uwielbiam sztuki walki."— Zapis prezentacji:

1 .

2 Witam. Kandyduję na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Nazywam się Maciej Wyleżałek i chodzę do klasy 3G i mam 18 lat. Uwielbiam sztuki walki i football amerykański. Gotowanie to moja największa pasja. Lubię żyć aktywnie a nie siedzieć w miejscu. Jestem osobą wyluzowaną,pomocną,otwartą,kreatywną, pomysłową i zorganizowaną we wszystko co robię. Uparcie dążę do celu nigdy się nie poddając. Jak każdy mam wiele planów i marzeń które chciałbym zrealizować w życiu szkolnym a także prywatnym. Jedną z nich jest możliwość godnego reprezentowania uczniów w samorządzie szkolnym.

3 Zgłosiłem się ponieważ stwierdziłem że będzie fajnie zostać przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego może lubię chodzić w dresach i słucham całymi dniami Hip-Hopu i Rapu ale wydaje mi się że nadawałbym się i spełnił w 100 procentach w takiej funkcji.

4 1.Pozbycie się rutyny i monotonii w życiu szkoły. 2.Lepsze wykorzystanie czasu, które może być przeznaczone na rozrywkę bądź integrację. 3.Bardziej widoczne i sukcesywne działanie samorządu uczniowskiego oraz zwiększenie kontaktu z uczniami. 4.Podkreślenie najważniejszej i pierwotnej funkcji samorządu uczniowskiego. 5.Tworzenie lepszej pozycji ucznia. 6.Podjęcie starań o lepsze prezentowanie się szkoły na zewnątrz. Naszym drugim domem nasza szkoł ą, I nie nudna lecz wesoła, Wci ąż mówi ucz si ę ucz, Bo nauka to pot ę gi klucz, Zdobywaj wci ąż pi ą teczki, I nie miej w dzienniku dwójeczki, I pami ę taj ucz si ę ucz, Bo nauka to nie tylko do pot ę gi, Lecz i do dobrej pracy klucz.

5 Losowanie szczęśliwego numerka (które zwalnia z pytania ucznia i nie zapowiedzianych kartkówek). Więcej imprez (sportowych, kulturalnych i tematycznych). Skrzynia Anonimowa (skargi,uwagi lub pomysły) Adres e-mail na którym będziecie mogli poruszyć różne tematy w których mogę wam pomóc. Konkurs świąteczne na najbardziej pomysłową dekorację sali. Organizowanie imprez sportowych dla uczniów i nauczycieli. Zachęcanie rodziców do czynnego uczestnictwa w pracach Rady Rodziców.

6 1.Dbać o imię i honor szkoły. 2.Godnie reprezentować uczniów przed gronem pedagogicznym 3.Wprowadzić wiele oryginalnych pomysłów aby umilić czas w szkolę.

7 MAJ: Akademia z okazji Święta 3 maja. Dzień Europejczyka (9 maj) KWIECIEŃ: Współorganizowanie Światowego Dnia Ziemi. Uroczyste pożegnanie uczniów klas czwartych. MARZEC: Akademia z okazji Dnia Kobiet. Pierwszy Dzień wiosny LUTY: Tłusty Czwartek. Obchody Dnia Zakochanych- Walentynki. STYCZEŃ: Pomoc w organizacji studniówki. Podsumowanie działalności Samorządu Uczniowskiego za I semestr. LISTOPAD: Przygotowanie gazetki z okazji Święta Niepodległości. Światowy Dzień Rzucania Palenia (15 listopada). Obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji. Andrzejki. CZERWIEC: Dzień Dziecka Podsumowanie pracy Samorządu Uczniowskiego za rok szkolny 2012/2013. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 WRZESIEŃ: Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Opracowanie planu pracy. Obchody Dnia Chłopaka. PAŹDZIERNIK: Wprowadzenie uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej. Otrzęsiny klas pierwszych. Ślubowanie klas pierwszych. Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Organizacja Dnia Zdrowego Żywienia GRUDZIEŃ: Mikołajki dla uczniów. Polski Dzień bez Przekleństw (17 grudnia). Boże Narodzenie w naszej szkole.

8 Maciej Wylężałek. Najlepszy kandydat na przewodniczącego. Głosuj na mnie a nie pożałujesz. Dokonaj mądrego wyboru oddaj głos na mnie. Głos na mnie to droga do przyszłości. Razem możemy więcej.


Pobierz ppt ".. Witam. Kandyduję na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Nazywam się Maciej Wyleżałek i chodzę do klasy 3G i mam 18 lat. Uwielbiam sztuki walki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google