Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie klas I oraz II którzy uczestniczą w zajęciach w ramach projektu,,Aktywny w szkole, aktywny w życiu. Jak widać projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie klas I oraz II którzy uczestniczą w zajęciach w ramach projektu,,Aktywny w szkole, aktywny w życiu. Jak widać projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem."— Zapis prezentacji:

1 Uczniowie klas I oraz II którzy uczestniczą w zajęciach w ramach projektu,,Aktywny w szkole, aktywny w życiu. Jak widać projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

2 A oto niektórzy z uczestników kółka informatycznego. Uśmiechy na twarzach wskazują na to, że zajęcia się podobają. W tle widać monitory komputerów oraz gazetkę na temat historii powstawania komputerów.

3 W ramach zajęć uczniowie projektują… hmm być może samochód w programie lego designer. Miło wrócić do czasów dzieciństwa; ci sami uczniowie niegdyś zachwycali się filmami lego, dziś sami tworzą proste animacje z udziałem klocków.

4 Zajęcia informatyczne odbywają się pod kierunkiem pani mgr Anna Bobrowska która udziela cennych wskazówek dotyczących wspomnianego przeze mnie programu lego designer.

5 W ramach projektu odbywają się również zajęcia sekcji matematycznej. Wiedza, przekazana nam na zajęciach okazuje się bardzo przydatna na przykład przy rozwiązywaniu zadań domowych

6 Zajęcia z matematyki mogą być bardzo ciekawe - np. gdy oglądamy przez specjalne okulary płaskie obiekty w trójwymiarze. Zajęcia prowadzi pani mgr Edyta Mrula, która cierpliwie tłumaczy zawiłości matematyki, np. jak zmontować trójkąt z podanych odcinków.

7 Inwencja uczniów nie ma granic- z figur geometrycznych można zbudowań nawet wieżę.

8 Oto jak dużym zainteresowaniem wśród rodziców cieszył się nasz szkolny festiwal: przybyło około trzystu gości. Aby zaspokoić głód nie tylko wiedzy, przygotowano catering.

9 Na korytarzach szkoły powstała galeria zdjęć uczniowskich o tematyceRuch jest przyczyną wszelkiego życia. Znajdowały się tam też zdjęcia uczestników projektu, którzy swoja praca, cierpliwością i pomysłami urozmaicili nam ten niesamowity wieczór.

10 Całość naszych działań została udokumentowana galerią wystawioną na głównym korytarzu.

11 Zainteresowani mogli zobaczyć wystawę niesamowitych urządzeń fizycznych oraz technicznych, stworzonych przez naszych uczniów. Między innymi wypróbowali ponad półmetrowy, działający mikrofon. Ich zdumienie było ogromne.

12 Prezentację przygotowali: Piotr Kieś wraz z sekcją informatyczną


Pobierz ppt "Uczniowie klas I oraz II którzy uczestniczą w zajęciach w ramach projektu,,Aktywny w szkole, aktywny w życiu. Jak widać projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google