Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans, prowadzone jest w naszej szkole kółko języka niemieckiego dla uczniów klas VI, którzy pragną poszerzyć

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans, prowadzone jest w naszej szkole kółko języka niemieckiego dla uczniów klas VI, którzy pragną poszerzyć"— Zapis prezentacji:

1 W ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans, prowadzone jest w naszej szkole kółko języka niemieckiego dla uczniów klas VI, którzy pragną poszerzyć swoją znajomość języka niemieckiego oraz poznać kulturę krajów niemieckojęzycznych.

2 Uczniowie uczą się komunikowania z innymi osobami w najczęstszych sytuacjach życia codziennego. Udzielają informacji o sobie, swojej rodzinie, zainteresowaniach, zajęciach szkolnych i hobby oraz o swoich potrzebach.

3 Uczniowie pracują samodzielnie i w grupach. Tworzą dialogi, przeprowadzają wywiady, rozwiązują zadania, testy. Uczą się też piosenek i wykonują ćwiczenia interaktywne. Pracują z tekstem pisanym i ćwiczą rozumienie ze słuchu.

4 Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Uczestniczy w nich regularnie 10 uczniów.

5

6

7

8


Pobierz ppt "W ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans, prowadzone jest w naszej szkole kółko języka niemieckiego dla uczniów klas VI, którzy pragną poszerzyć"

Podobne prezentacje


Reklamy Google