Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wykorzystaj czas.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wykorzystaj czas."— Zapis prezentacji:

1 Wykorzystaj czas

2 Nasza grupa projektowa

3 Oto my: Nasz opiekun – p. Aneta Bajołek Kamila Kmieciak
Daria Kapczyńska Przemek Nawrocki Dawid Grabarczyk Tomek Helsner Tomek Szczepański Jan Majchrzak Bartek Damrath Piotr Szymczak Jakub Kowalewski Sandra Kaczmarczyk - nieobecna na zdjęciu (obecnie w sanatorium

4 Cel projektu Głównym celem naszego przedsięwzięcia było zagospodarowanie i urozmaicenie czasu młodszym kolegom przebywającym w świetlicy szkolnej.

5 Przygotowane zajęcia Gry planszowe wspaniale urozmaicają czas. Skutecznie pobudzają wyobraźnię graczy w różnym wieku, a przede wszystkim zapewniają chwile niezapomnianej zabawy.

6

7

8

9 Co można zrobić z papieru?
Z kolorowego papieru można stworzyć niesamowite rzeczy. Potrzebny jest tylko dobry pomysł i dużo cierpliwości.

10

11

12

13 Eksperymenty chemiczne
Ciekawie i bezpiecznie przeprowadzone eksperymenty chemiczne obudzą w dzieciach ciekawość świata i chęć poznawania tej trudnej, ale jakże fascynującej dziedziny wiedzy. Warto zarazić najmłodszych chemią poprzez zabawę, ponieważ dzieci uwielbiają odkrywać to, co nowe i nieznane.

14

15

16 Zabawy z fizyką Ciekawe eksperymenty rozbudzają w najmłodszych uczniach zainteresowanie zjawiskami fizycznymi. Dzięki samodzielnemu wykonywaniu przez uczniów doświadczeń mogli oni poznać tajemnice, kryjące się w przyrodzie.

17

18

19 Gry i zabawy na podwórku szkolnym
Można pożytecznie i ciekawie spędzić wolny czas na świeżym powietrzu - nie nudząc się przy tym, a wręcz przeciwnie rozwijając umysł, mięśnie i kondycję.

20

21

22

23 Podsumowanie Wszelkie działania jakie podjęliśmy cieszyły się wśród dzieci przebywających w świetlicy szkolnej dużym zainteresowaniem. Jako uczestnicy projektu, mocno zaangażowaliśmy się w przygotowywanie zajęć, jednak najwięcej radości i zadowolenia sprawiła nam ich realizacja. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w projekcie i samodzielnie współdziałać z naszymi młodszymi kolegami i koleżankami ze szkoły.


Pobierz ppt "Wykorzystaj czas."

Podobne prezentacje


Reklamy Google