Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sekcja naukowo-techniczna Sekcja informatyczna Sekcja przedsiębiorczości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sekcja naukowo-techniczna Sekcja informatyczna Sekcja przedsiębiorczości."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Sekcja naukowo-techniczna Sekcja informatyczna Sekcja przedsiębiorczości

4 Do naszej sekcji należą: Magda Łakomy, Denis Shymanietz., Dominik Brandt, Denis Langner., Jakub Górka, Sebastian Kania, Kasia Rosińska, Kamil Berlanka i Klaudia Klimkowicz. Spotykamy się w poniedziałki i wtorki o godzinie 14:30. Wszechmocna energia" to przewodni temat naszego projektu. Zapoznaliśmy się już z rodzajami energii oraz jej przemianami. Teraz wkraczamy w tematykę naturalnych zasobów energii i energię alternatywną. Sami wykonujemy doświadczenia, prowadzimy obserwacje, dokonujemy analizy i wyciągamy wnioski.

5 Jednym z naszych projektów była mapa gipsowa Opolszczyzny, gdzie zaznaczaliśmy elektrownie wodne i wiatrowe.

6 ZBUDOWALIŚMY KOLEKTOR CIECZOWY PŁASKI Choć budowa nie była prostym zadanie, jednak się udało. W ciągu 40 minut w zbiorniku temperatura wody wzrosła o 8 o C.

7

8 W zajęciach sekcji uczestniczą: Kamil Popowicz, Kamil Seliga, Krzysztof Kocorek, Adrian Trembacz, Grzesiek Dzikowski, Adam Badula, Maciek Kamieniak, Dominik Brandt oraz Alexander Wodecki. Spotykamy się we wtorki i czwartki o godzinie 15:30.

9 W ramach Wszechmocnej energii" opracowujemy stronę internetową projektu. Szukamy materiałów w Internecie, gromadzimy zdjęcia i ciekawe artykuły. Tworzymy podcasty, prezentacje, galerię zdjęć. Enrgia słoneczna Energia wodna Energia wiatru

10 Uczyliśmy się również fotografii cyfrowej oraz tworzenia animacji flash.

11 Do naszej sekcji należą: Agata Senderska, Dominik Brandt, Klaudia Klimkowicz, Kasia Hosumbek, Justyna Kostrzewska, Krzysiek Pyrek, Dominika Walecko, Magda Staś, Noemi Święcka, Pola Ginał, Ada Szczepańska, Ania Westerkamp, Ania Szczepańska, Ania Czajkowska oraz Wiktoria Zawisza Spotykamy się w środy i czwartki o godzinie 14:30.

12 W ramach zajęć wykonywaliśmy mapę Opolszczyzny na której umieszczaliśmy elektrownie wodne, wiatrowe oraz węglowe.

13 Braliśmy udział w warsztatach przedsiębiorczości.

14

15 Wspólnie zorganizowaliśmy dwie edycje FESTIWALU


Pobierz ppt "Sekcja naukowo-techniczna Sekcja informatyczna Sekcja przedsiębiorczości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google