Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Informacja o sytuacji na lokalnym rynku pracy powiatu łęczyckiego Wg stanu na dzień 31.05.2010 r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Informacja o sytuacji na lokalnym rynku pracy powiatu łęczyckiego Wg stanu na dzień 31.05.2010 r."— Zapis prezentacji:

1 Informacja o sytuacji na lokalnym rynku pracy powiatu łęczyckiego Wg stanu na dzień r.

2 Stan bezrobocia

3 Stopa bezrobocia

4 Informacja o bezrobociu w przekroju miasta i gmin

5 MIASTO / GMINA Bezrobotni zarejestrowani w końcu m-ca sprawozdawczegoOsoby w szczególnej sytuacji na rynku pracy ( z ogółem) OgółemZ prawem do zasiłkuDo 25 roku życia Które ukończyły szkołę wyższą do 27 roku życia Długotrwale bezrobotne Powyżej 50 roku życia Bez kwalifikacji Bez doświadczen ia zawodoweg o Razemkobietyrazemkobietyrazem m. Łęczyca gm. Daszyna gm. Góra św. Małgorzaty gm. Grabów gm Łęczyca gm. Piątek gm. Świnice Warckie gm. Witonia OGÓŁEM Podział na gminy wg. stanu na dzień r.

6 Napływ i odpływ bezrobotnych

7 Aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu stan na dzień r. Szkolenia Prace interwencyjne Roboty publiczne Podjęcia działalności gospodarczej Podjęcia pracy w ramach refundacji kosztów zatrudnienia bezrobotnego Staże Rozpoczęcia pracy społecznie użytecznej w m-cu od początku roku w m-cu od początku roku w m-cu od początku roku w m-cu od początku roku w m-cu od początku roku w m-cu od pocz. roku w m-cu od pocz. roku

8 Dziękuje za uwagę opracowanie: Ewelina Graczyk


Pobierz ppt "Informacja o sytuacji na lokalnym rynku pracy powiatu łęczyckiego Wg stanu na dzień 31.05.2010 r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google