Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GŁÓWNYM CELEM GIMNAZJUM JEST STWORZENIE ODPOWIEDNICH KRYTERIÓW NAUCZANIA UMOŻLIWIAJĄCYCH WSZECHSTRONNY ROZWÓJ KAŻDEGO UCZNIA NA MIARĘ JEGO MOŻLIWOŚCI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GŁÓWNYM CELEM GIMNAZJUM JEST STWORZENIE ODPOWIEDNICH KRYTERIÓW NAUCZANIA UMOŻLIWIAJĄCYCH WSZECHSTRONNY ROZWÓJ KAŻDEGO UCZNIA NA MIARĘ JEGO MOŻLIWOŚCI."— Zapis prezentacji:

1

2 GŁÓWNYM CELEM GIMNAZJUM JEST STWORZENIE ODPOWIEDNICH KRYTERIÓW NAUCZANIA UMOŻLIWIAJĄCYCH WSZECHSTRONNY ROZWÓJ KAŻDEGO UCZNIA NA MIARĘ JEGO MOŻLIWOŚCI I ZDOLNOŚCI.

3 Nauczyciele w naszej szkole pragną zaprzyjaźnić się z uczniami i nawiązać z nimi jak najlepszy kontakt. Ponadto znajdują w każdym z uczniów jakieś dobre strony i oferują pomoc w rozwijaniu tejże umiejętności.

4 Wychowawcy klas starają się, by ich uczniowie stale rozwijali się i wiedzieli w jakiej sytuacji się znajdują. Dodatkowo pomagają rozwiązywać problemy pojawiające się w życiu szkolnym każdego z Nas.

5

6 Wyniki egzaminu gimnazjalnego klas trzecich ubiegłego roku wskazują na wysoki poziom nauczania. Nasza szkoła osiągnęła wynik powyżej średniej wojewódzkiej z zakresu przedmiotów humanistycznych (najlepszy wynik w powiecie), jak i matematyczno-przyrodniczych.

7

8 najciekawsze programy nowoczesne metody nauczania i oceniania profesjonalna kadra wartościowe wyjazdy dydaktyczne zajęcia pozalekcyjne

9 kółko historyczne kółko biologiczne kółko geograficzne kółko techniczne … SKS-y

10 najnowocześniejszą bazą w powiecie

11 bardzo dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi

12 pracownią komputerową

13 bogatą bibliotekę szkolną ze stanowiskami multimedialnymi, gwarantującą ciągły dostęp do Internetu, salą multimedialną,

14 nową halę sportową, dzięki temu uczniowie mogą uprawiać różne dyscypliny sportowe osiągając znaczące sukcesy na szczeblu miejskim, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym,

15 nowo oddanym do użytku boiskiem i bieżnią ze sztuczną nawierzchnią,

16 dobrze zaopatrzonym sklepikiem szkolnym czynnym na każdej przerwie

17 gabinetem pielęgniarskim

18 interesującym gabinetem historycznym

19 ciekawym gabinetem biologicznym

20 - takich, jak English Day (Dzień Angielski)

21

22

23 DYSKOTEKI

24

25

26

27

28

29

30 MIKOŁAJKI, DZIEŃ CHŁOPAKA I INNE…

31 Przyjdź! Zobacz! Porozmawiaj z nauczycielami! Dołącz do nas!


Pobierz ppt "GŁÓWNYM CELEM GIMNAZJUM JEST STWORZENIE ODPOWIEDNICH KRYTERIÓW NAUCZANIA UMOŻLIWIAJĄCYCH WSZECHSTRONNY ROZWÓJ KAŻDEGO UCZNIA NA MIARĘ JEGO MOŻLIWOŚCI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google