Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza działalność jako Szkoły z Klasą. Cel naszego spotkania: 1. Założenia projektu „W ramach kolejnej odsłony akcji, Szkoły z Klasą 2.0, skupiamy się.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza działalność jako Szkoły z Klasą. Cel naszego spotkania: 1. Założenia projektu „W ramach kolejnej odsłony akcji, Szkoły z Klasą 2.0, skupiamy się."— Zapis prezentacji:

1 Nasza działalność jako Szkoły z Klasą

2 Cel naszego spotkania: 1. Założenia projektu „W ramach kolejnej odsłony akcji, Szkoły z Klasą 2.0, skupiamy się na mądrym wprowadzaniu i wykorzystywaniu nowych technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w codziennej pracy szkolnej”

3 * lekcje otwarte dla klas podstawowych 2. Nasza działalność z TIK

4 * lekcje otwarte dla rodziców uczniów gimnazjalnych

5 * lekcje z wykorzystaniem TIK na fizyce i chemii

6 * lekcje „ Uczymy innych”

7

8 3.Projekt W drugim semestrze pracowaliśmy nad projektem: „Ciekawa przyroda - realizujemy różnorodne materiały dydaktyczne dla klas od 4-6 „ Zapraszamy teraz na krótką prezentację naszej pracy

9 Projekt szkolny 2012/2013

10 Praca nad projektem O W roku szkolnym 2012/2013 pracowaliśmy bardzo zawzięcie nad naszym szkolnym projektem. W projekt włożyliśmy wiele pracy i wysiłku co na pewno popłaciło się nam. Nasz projekt był projektem szkolnym z prawie wszystkich dziedzin nauk ścisłych m. in. Chemii, Biologii oraz Fizyki. O Ciężka praca się opłaca, w projekcie stworzyliśmy materiały do nauki przyrody w szkole podstawowej, przypomnienia i utrwalenia wiadomości w gimnazjum z fizyki, biologii i chemii a także udoskonaliliśmy korzystanie z różnych narzędzi TIK.

11 Co udało nam się osiągnąć O Jak już wcześniej wspominałem udało nam się stworzyć materiały edukacyjne dla naszych młodszych kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum:,, Sprawić aby podniosła się efektywność nauczania przedmiotów przyrodniczych w szkole podstawowej i gimnazjum za pomocą doświadczeń’’. O Ponadto dowiedzieliśmy się o kilku ważnych rzeczach związanych z przedmiotami ścisłymi, ale także z dziedziny informatyki i komunikacji.

12 Udokumentowanie naszej pracy (zdjęcia) Złudzenia optyczne

13 Udokumentowanie naszej pracy cd. Luneta z 2 lup

14 Udokumentowanie naszej pracy cd. Przy pomocy programu ALGODOO Bloczek Klin Równia pochyła

15 Udokumentowanie naszej pracy cd. Trzy rodzaje dźwigni Katapulta Co poleci dalej?

16 Projekt - zajęcia O Podczas projektu wykonywaliśmy wiele doświadczeń, ale także uczyliśmy się współpracy czego wynikami są nasze osiągnięcia. Ponadto każdy z uczestników projektu wykonywał w jakimś zakresie zadania m. in. podczas doświadczeń. O Nasze doświadczenia skrupulatnie notowaliśmy i nagrywaliśmy czego dowodem są te dwa filmy…

17 Wyniki naszej pracy Doświadczenia

18 Wyniki naszej pracy cd. Optyka

19 Komu chcemy to przedstawić? O Naszym głównym celem była pomoc dydaktyczna dla uczniów młodszych klas, ale i przedstawieniu naszych osiągnięć uczniom z innych szkół naszej gminy i najbliższej okolicy. Więc widownię mamy dość obszerną i na pewno ciekawą naszych doświadczeń oraz wyników.

20 Uczestnicy i opiekuni W projekcie brali udział uczniowie: 1. Piotr Adamczyk 2. Kacper Bolek 3. Marta Brańka 4. Rafał Drzymała 5. Kacper Hudzik 6. Damian Kania 7. Martyna Kasprzyk 8. Przemysław Koczur 9. Patrycja Lichota 10. Mateusz Taborski 11. Aleksandra Warchoł 12. Agata Zagórska Nasi opiekunowie to: Magdalena Woźniak oraz Ewa Chrapek

21 Podziękowanie Dziękujemy za przybycie na pokaz osiągnięć i wyników naszej pracy w projekcie szkolnym 2012/2013.


Pobierz ppt "Nasza działalność jako Szkoły z Klasą. Cel naszego spotkania: 1. Założenia projektu „W ramach kolejnej odsłony akcji, Szkoły z Klasą 2.0, skupiamy się."

Podobne prezentacje


Reklamy Google