Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KO Ł O NAUKOWE RYNKU FINANSOWEGO PRZY WYDZIALE ZARZ Ą DZANIA UTP.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KO Ł O NAUKOWE RYNKU FINANSOWEGO PRZY WYDZIALE ZARZ Ą DZANIA UTP."— Zapis prezentacji:

1 KO Ł O NAUKOWE RYNKU FINANSOWEGO PRZY WYDZIALE ZARZ Ą DZANIA UTP

2 CZYM SI Ę ZAJMUJEMY? Aktywnie uczestniczymy w spotkaniach oraz wyjazdach mających na celu pogłębienie wiedzy na temat rynku finansowego uczestniczymy w spotkaniach organizowanych w Punkcie Obsługi Klienta Domu Maklerskiego BZ WBK pogłębiamy wiedzę na temat inwestowania

3 CZYM SI Ę ZAJMUJEMY? poznaliśmy zasady, jakie musi spełnić spółka, aby wejść na giełdę wyszukujemy różnice w rodzajach notowań uczestniczyliśmy w szkoleniu Domu Maklerskiego X- Trade Brokers

4 CZYM SI Ę ZAJMUJEMY? organizujemy spotkania z władzami i członkami zarządów oraz rad nadzorczych spółek notowanych na GPW reprezentujemy Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy w wielu Internetowych Grach Giełdowych

5 CZYM SI Ę ZAJMUJEMY? zwiedzaliśmy Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie

6 CASH FLOW Podjęliśmy współpracę z Klubem Cash Flow. Uczestniczyliśmy w prelekcjach dotyczących m.in. przepływów pieniężnych. Raz w tygodniu spotykaliśmy się, aby czynnie uczestniczyć w grze Cashflow 101.

7 Gra uczy jak wyrwać się z "wyścigu szczurów" poprzez budowę wpływów przekraczających wydatki (dochód pasywny). Swoją wiedzę pogłębialiśmy również poprzez czytanie książek Roberta Kiyosaki`ego, autora książek o inwestowaniu pieniędzy, jest on również autorem gry.

8 Sala notowań

9 Codziennie tradycyjnym i dziś już symbolicznym uderzeniem dzwonu ogłasza się otwarcie i zamknięcie sesji giełdowej. Obecny dzwon jest drugim dzwonem Giełdy. Został zamontowany po pęknięciu pierwszego – podarunku od Francji.

10 Nasze wyobrażenie o giełdzie Giełda w rzeczywistości

11 Pomysł byka uformowanego z kart ceduły giełdowej narodził się w 10 rocznicę funkcjonowania Giełdy. Dziś ten stworzony przez artystów oryginalny symbol hossy giełdowej stojący w holu Centrum Giełdowego jest ulubionym tłem pamiątkowych zdjęć młodzieży licznie odwiedzającej Giełdę, a także uczestników szkoleń, seminariów i konferencji odbywających się w Sali Notowań.

12 Stalowy byk giełdowy to młodszy brat byka z kart ceduły - rodził się podczas uroczystych obchodów 15-lecia Giełdy. Artyści przez kilka godzin na oczach zgromadzonych widzów spawali poszczególne elementy jego oryginalnej postaci.

13

14

15

16


Pobierz ppt "KO Ł O NAUKOWE RYNKU FINANSOWEGO PRZY WYDZIALE ZARZ Ą DZANIA UTP."

Podobne prezentacje


Reklamy Google