Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rozmowa kwalifikacyjna jest najlepszym momentem do zaprezentowania własnych zalet potencjalnemu pracodawcy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rozmowa kwalifikacyjna jest najlepszym momentem do zaprezentowania własnych zalet potencjalnemu pracodawcy."— Zapis prezentacji:

1 Rozmowa kwalifikacyjna jest najlepszym momentem do zaprezentowania własnych zalet potencjalnemu pracodawcy.

2 Ważnym aspektem zaprezentowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest staranny strój, uczesanie i makijaż. Ubranie powinno być dobrane do rodzaju pracy o jaki się staramy – zawsze jednak powinno być czyste, uprasowane i stonowane.

3 Emocje i nerwy trzymaj na wodzy !

4 Mów głośno i wyraźnie, spokojnym i pewnym głosem, ale unikać arogancji. W czasie trwania spotkania należy sprawiać wrażenie osoby skupionej, uważnie słuchającej rekrutującego, i nie należy przerywać rozmówcy.

5 Mowa ciała podczas rozmowy może przesądzić o tym czy zostaniemy pracownikiem danej firmy. Zachowuj się swobodnie, stwórz wrażenie osoby spokojnej, pewnej swoich kompetencji. Unikaj nerwowych ruchów, utrzymuj kontakt wzrokowy z rozmówcą, ale także z innymi osobami, które Cię oceniają.

6 Nie krzyżuj rąk i nóg; zachowaj otwartą postawę. Pamiętaj o odpowiednim podaniu dłoni, żeby nie wyglądało to tak: Zadbaj o swoje zęby, uśmiech jest bardzo ważny!

7 Opracowały: Stasiak Dominika Duma Dominika


Pobierz ppt "Rozmowa kwalifikacyjna jest najlepszym momentem do zaprezentowania własnych zalet potencjalnemu pracodawcy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google