Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Mamy na nie kilkanaście sekund do kilku pierwszych minut spotkania. Jest to bardzo ważne, ponieważ świadomie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Mamy na nie kilkanaście sekund do kilku pierwszych minut spotkania. Jest to bardzo ważne, ponieważ świadomie."— Zapis prezentacji:

1

2 Pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Mamy na nie kilkanaście sekund do kilku pierwszych minut spotkania. Jest to bardzo ważne, ponieważ świadomie lub podświadomie będzie wpływało na całą rozmowę. By zrobić dobre pierwsze wrażenie należy wcześniej się przygotować.

3 Ubiór Uczesanie i makijaż Higiena Postawa Pozytywne nastawienie Odpowiedni ton głosu podczas rozmowy Przygotowanie do rozmowy

4 NIETAK

5 NIE TAK

6 NIE

7 TAK

8

9 Zawsze warto mieć ze sobą teczkę, w której mamy dodatkową kopię życiorysu, dokumenty potwierdzające zatrudnienie oraz kartkę, na której będziemy mogli zrobić notatki. Nie zapominajmy też o długopisie. Trochę niezręcznie będzie go pożyczać od rekrutera. Dobrą taktyką jest też przygotowanie sobie dodatkowych materiałów, krótkiego opracowania na przykład na temat dotyczący zakresu obowiązków na danym stanowisku.

10 Ważne jest by podczas wywiadu prezentować pewność siebie i opanowanie. Taka postawa wymaga jednak wielu ćwiczeń. Przestrzeganie omówionych zasad pozwoli nam z większym prawdopodobieństwem zachować zimną krew i zaprezentować się w sposób pozytywny.

11 Anna Wiśniewska Ewelina Zawadzka Anna Żyła Życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy!


Pobierz ppt "Pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Mamy na nie kilkanaście sekund do kilku pierwszych minut spotkania. Jest to bardzo ważne, ponieważ świadomie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google