Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PORADNIK jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PORADNIK jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?"— Zapis prezentacji:

1 PORADNIK jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?

2 Pierwsze wrażenie Pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Mamy na nie kilkanaście sekund do kilku pierwszych minut spotkania. Jest to bardzo ważne, ponieważ świadomie lub podświadomie będzie wpływało na całą rozmowę. By zrobić dobre pierwsze wrażenie należy wcześniej się przygotować .

3 Czynniki decydujące o pierwszym wrażeniu
Ubiór Uczesanie i makijaż Higiena Postawa Pozytywne nastawienie Odpowiedni ton głosu podczas rozmowy Przygotowanie do rozmowy

4 Ubiór NIE TAK

5 Uczesanie i makijaż TAK NIE

6 Higiena NIE

7 Postawa TAK NIE

8 Pozytywne nastawienie

9 Przygotowanie do rozmowy
Zawsze warto mieć ze sobą teczkę, w której mamy dodatkową kopię  życiorysu, dokumenty potwierdzające zatrudnienie oraz kartkę, na której będziemy mogli zrobić notatki. Nie zapominajmy też o długopisie. Trochę niezręcznie będzie go pożyczać od rekrutera. Dobrą taktyką jest też przygotowanie sobie dodatkowych materiałów, krótkiego opracowania na przykład na temat dotyczący zakresu obowiązków na danym stanowisku.

10 Podsumowanie Ważne jest by podczas wywiadu prezentować pewność siebie i opanowanie. Taka postawa wymaga jednak wielu ćwiczeń. Przestrzeganie omówionych zasad pozwoli nam z większym prawdopodobieństwem zachować zimną krew i zaprezentować się w sposób pozytywny.

11 Poradnik opracowały: Anna Wiśniewska Ewelina Zawadzka Anna Żyła
Życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy!


Pobierz ppt "PORADNIK jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google