Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Oddział Zwierzak.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Oddział Zwierzak."— Zapis prezentacji:

1

2 SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Oddział Zwierzak

3 INFORMACJE O SCHRONISKU Schronisko w Piotrkowie Trybunalskim istnieje już 15 lat. Prowadzone jest przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zajmuje się wyłapywaniem zwierząt z całego powiatu piotrkowskiego i znajdowania im nowych domów oraz edukacją w zakresie odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami. W Piotrkowie działa także Inspektorat d/s zwierząt współ pracujący ze schroniskiem (TOZ). Prezesem piotrkowskiego schroniska jest Grażyna Fałek Sekretarzem piotrkowskiego schroniska jest Anna Suchocka Kierownikiem schroniska jest Maria Mrozińska Schronisko czynne jest 24h 7 dni w tygodniu. Osoby chcące zaadoptować zwierzę ze schroniska powinni zgłosić się w godzinach od do ( 7 dni w tygodniu) w tedy jest kierowniczka schroniska i można podpisać umowę adopcyjną

4 JAK POMÓC SCHRONISKU Kup cegiełkę: dostępne nominały cegiełek to 1zł, 2zł, 5zł Przekaż 1% podatku: nr KRS Przekaż dowolną darowiznę pieniężną: nr konta Przekaż dar: POTRZEBNE koce, miski, karma, obroże, garnki, zabawki. Lub przyjdź i zostań wolontariuszem: Pomóż w sprzątaniu boksów, podawaj psom jedzenie, wychodź z nimi na dwór. Lub adoptuj psa: Przyjdź i podpisz umowę adopcyjna lub adoptuj psa wirtualnie.

5 ADOPCJA ZWIERZĄT W Piotrkowskim schronisku zwierzęta adoptować można na dwa sposoby pierwszy z nich to tradycyjna metoda osobistej adopcji psa polegającej na przyjściu do schroniska z dowodem osobistym i adopcji pupila. Od niedawna ruszyła nowa metoda adopcji wirtualnej polegającej na adopcji pupila przez Internet. Metoda ta polega na wysłaniu na adres w treści wpisując swoje : imię, nazwisko czy też nick (będzie on wyświetlany przy zdjęciu zaadoptowanego psa na stronie Schroniska) w tytule maila należy wpisać Wirtualna adopcja + imię psa należy także na konto schroniska wpłacić 20 zł miesięcznie ( ) { więcej informacji na stronie ZWIERZĘ MOŻE ADOPTOWAĆ TYLKO OSOBA PEŁNOLETNIA ( METODĄ WIRTUALNEJ ADOPCJI MOGĄ ADOPTOWAĆ KLASY SZKOŁY).

6 TROSZKĘ O TOWARZYSTWIE OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce jest organizacją pozarządową o ogólnopolskim zasięgu działaniu. Niesie pomoc zwierzętom poprzez organizowanie sieci naszych jednostek na terenie całego kraju, które będą w stanie sprawnie pomagać zwierzętom

7 ZWIERZĘTA Z PIOTRKOWSKIEGO SCHRONISKA. MISZA:Czekam na Ciebie! Jestem MISZA. Długi czas przebywałem na działkach. Dobrzy ludzie mnie dokarmiali. Jestem łagodny, miły i cichy. Przygarnij mnie będę wiernym przyjacielem. Czekam w Schronisku!!! ASTOR:Czekam na ciebie! Jestem ASTOR jak widać jestem owczarkiem, wiernym, pilnującym. Jeśli mnie przygarniesz będę pilnował Twojego domu! Czekam w Schronisku! W dniu roku Astor został wirtualnie MATYLDA: Czekam na Ciebie! Mam na imię MATYLDA ludzie bez serca wyrzucili mnie przy "trasie". Miałam ciężkie życie byłam bita i głodzona. Jestem trochę bojaźliwa ale jestem łagodna i młoda. Czekam na Ciebie w Schronisku!!!

8 SUŁTAN: Czekam na Ciebie! Jestem SUŁTAN trafiłem do schroniska po wypadku. Miałem operacje, wycieli mi część jelit do końca życia nie mogę jeść kości. Mam już swoje lata,ale jestem pełen energii i łagodny. Potrzebuję ciepła Waszych serc. Czekam w Schronisku!!! DORO: Czekam na Ciebie! Jestem DORO wyrzucili mnie przy "trasie". Jestem młody mam około roku. Mam pogodne usposobienie, jestem wesoły. Czekam na Ciebie w Schronisku! GRETA: Czekam na Ciebie! Jestem GRETA. Jestem młoda i bardzo łagodna. Mam pogodne usposobienie, jestem mądra, szybko się uczę. Kiedyś byłam w mieszkaniu. Czekam na Ciebie w Schronisku!

9 KONTAKT ZE SCHRONISKIEM Nr telefonu: E- mail: WWW:


Pobierz ppt "SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Oddział Zwierzak."

Podobne prezentacje


Reklamy Google