Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wykonał: Marcin Hawryluk Mój pies Bari jest rasy Labrador Retriever w kolorze biszkoptowym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wykonał: Marcin Hawryluk Mój pies Bari jest rasy Labrador Retriever w kolorze biszkoptowym."— Zapis prezentacji:

1

2 Wykonał: Marcin Hawryluk

3 Mój pies Bari jest rasy Labrador Retriever w kolorze biszkoptowym.

4 Spis treści Spis treści Zachowanie i charakter Zdrowie i pielęgnacja Żywienie Psie smakołyki Wychowanie Zabawy Źródła i koniec pokazu

5 Jest żywiołowy, lubi zabawy także z innymi psami. Cechuje go wytrzymałość, aktywność. Lubi pływanie i zabawy z dziećmi. Ma silną potrzebę pracy z przewodnikiem.

6 Trzeba zapewnić mu odpowiednią do jego potrzeb dawkę codziennego ruchu. Psa powinniśmy kąpać, częstotliwość zależy od długości i rodzaju sierści. Mój pies nie potrzebuje kąpieli zbyt często. Dobry szampon jest ważny w pielęgnacji.

7 Odpowiednie żywienie jest jednym z ważniejszych aspektów opieki nad psem. Pies uwielbia mięso – jego układ trawienny najlepiej trawi białka i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego.

8 Dorosły pies nie powinien: pić mleka, jeść ziemniaków w dużych ilościach, oraz ostrych składników np.: papryki, gałki muszkatołowej czy pieprzu.

9 Sucharki dla psów lub kości smakują mu i ponadto wyrabiają zgryz i mechanicznie czyszczą zęby naszego pupila. Są produktem wysoko odżywczym i łatwo trawionym przez psy. Nie mogą one jednak stanowić głównego pożywienia.

10 Labradory są wrażliwe na karanie, wystarczy ostrzejsze słowo przy niepożądanym zachowaniu. Głos właściciela wyrażający niezadowolenie poskutkuje jako kara, ponieważ pieski te niczego nie pragną bardziej niż przypodobać się swojemu Panu. O wiele lepsze wyniki wychowawcze osiąga się chwaleniem i miłością niż twardym traktowaniem

11 Psy kochają zabawę z właścicielem. Oto niektóre gry: Aportowanie, Zabawy na śniegu, Tropienie, Zabawa w chowanego.

12 Zakończ pokaz Dziękuję za obejrzenie prezentacji

13 pl.wikipedia.org www.vetopedia.pl www.labrador.retriever.com.pl Wróć do spisu treści Zdjęcia i koniec pokazu


Pobierz ppt "Wykonał: Marcin Hawryluk Mój pies Bari jest rasy Labrador Retriever w kolorze biszkoptowym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google